Viena dzīve, divi varianti – kuru izvēlēsities jūs?

Lai dzīve kļūtu vēl vieglāka, katru dienu pasaulē atkal un atkal tiek izgudrots kaut kas jauns moderno tehnoloģiju jomā.  Mums ir grūti iztēloties, kāda būtu dzīve, ja nebūtu mobilo viedierīču un interneta. Vai kāds pirms desmit vai piecpadsmit gadiem būtu spējis paredzēt, ka spēsim katrs savā dīvānā sēžot komunicēt on-line reālajā laikā?  Tehnoloģiju attīstības galvenais mērķis ir atvieglot mūsu ikdienas dzīvi. Taču bieži vien tas ir „lāča pakalpojums” dzīves kvalitātei.

Cilvēki ir tik ļoti pārņemti ar savām planšetēm, mobilajiem telefoniem, sociālajiem tīkliem un virtuālajiem draugiem, ka pat nepamana, kā aizrit dzīve. Šis video ir kārtējais atgādinājums par to. Viena dzīve, divi dažādi varianti – kuru izvēlēsieties jūs?

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Viena dzīve, divi varianti – kuru izvēlēsities jūs?"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
3.
3.

Ir vēl 3.variants: strādā no rokas mutē un nekādām viedierīcēm nepaliek laika, jo jaunodrošina cilvēciskas pamtvajadzības: ēdiens, mājoklis, apģērbs.

Pirms pērkam jaunas irīces, aidomāsimies par tiem kuriem noderētu palīdzība pamatvajadzībām. Ir tādi kas pāši vainīgi, neko nedara dzīves kvalitātes uzlabošanai, bet, diemžēl, ir arī tādi, kuri ,vai nu veselības, vecuma, vai kādas citas neveiksmīgi dzīvē iegrozījušās lietas dēļ ir nonākuši 3. variantā.

wpDiscuz