Vecums, maita, piezagās ne lūgts, ne gaidīts: novecojušās slavenības

vecums00

Slavenus cilvēkus esam pieraduši redzēt mūždien jaunus, skaistus, slaidus un koptus. Taču arī kino un šovbiznesa zvaigznes noveco, jo tādi paši cilvēki vien ir, kā mēs visi.

Lieliski, ja dzīves laikā šie mākslinieki, liekot lietā savu talantu, ir radījuši paliekošas vērtības – izdevušās kino lomas, kas mūsu sirdīs vienmēr asociēsies ar viņu vārdu. Bet ko tad, ja popularitāte ir balstīta vienīgi uz smuko ģīmīti vai dzelzs muskuļiem?

Daudzi no agrāk skaistajiem spozmes un naudas simboliem, pateicoties ellišķīgajam nodzīvoto gadu, narkotiku, alkohola un plastikas ķirurgu pūļu kokteilim, šobrīd izskatās pavisam sačākstējuši. Kādreiz viņus pielūdza visa pasaule, bet nu viņi priecājas, ja atrod savu uzvārdu kāda pasākuma ielūgto personu sarakstā.

Mikijs Rurks

vecums

Mikiju Rurku reiz pielūdza teju ikviena sieviete, kas bija redzējusi viņu uz ekrāna. Rurks karjeras laikā atveidojis galvenās lomas vairākās pazīstamās Holivudas filmās, piemēram, “The Wrestler”, “The Expendables”, “Wild Orchid” un citās. Lielākoties piedalījies asa sižeta filmās. Regulāri iekuļas dažādos skandālos. Profesionālais bokss, ar ko Rurks nodarbojās, nenoliedzami ir palīdzējis aktierim iegūt muskuļotu ķermeni, taču nav saudzējis seju. Un vēršanās pēc palīdzības pie plastikas ķirurgiem šajā gadījumā nebija vienīgi zvaigznes kaprīze – bija nepieciešama rekonstruktīvā sejas atjaunošana.

 

Kīts Ričards

vecums

Populārās rokgrupas The Rolling Stones ģitārists Kīts Ričards vēl joprojām muzicē. Un tas ir brīnums, ņemot vērā viņa aizraušanos ar tabaku un narkotikām.

 

Lindsija Loena

vecums

Lindsija Loena ilgus gadus tika uzskatīta par Holivudas „pipariņu”, taču likstas ģimenē un nemitīgā iekļūšana skandālos viņu spēcīgi mainīja. Sākot ar 2005. gadu Lindsija kā paātrinātajā filmā ir nogājusi ceļu no Disenaja princeses līdz nožēlojama izskata sievišķim. Viņa sāka pārāk daudz smēķēt, lietot narkotikas un alkoholu, kas noveda pie ārstēšanās rehabilitācijas klīnikās un izjukušas karjeras. Šī dāmīte, kaut arī ik pa brīdim cenšas laboties, nenoliedzami ripo bezdibenī. Un strauji zaudē aktiera kapitālu – labu izskatu. Kaut gan viņai ir tikai nedaudz pāri 30, viņa izskatās uz visiem 50.

 

Dženisa Dikinsone

vecums

Dženisa Dikinsone šobrīd kā skaistuma lietpratēja darbojas modeļu biznesā, kas izklausās nedaudz ironiski. Jaunības svaigums savulaik viņai palīdzēja kļūt slavenai Eiropā un Amerikā. Diemžēl stresa dēļ viņa iemantoja kuņģa kaiti un sadraudzējās ar „zaļo pūķi”. Sekas nebija ilgi jāgaida – kādreizējā topmodele šobrīd izskatās nedaudz apbružāta, tāpēc glābiņu meklē pie plastiskās ķirurģijas klīnikās. Kaut kas tur tomēr nogājis greizi, jo šobrīd viņa vairāk atgādina raganu no mājiņas uz vistas kājiņas, nevis skaistuma eksperti.

 

Melānija Grifita

vecums

Melānija Grifita nekad nav bijusi klasiska skaistule, taču jaunībā viņa bija ievērojami pievilcīgāka. Aktrise filmējusies ļoti daudzās kinolentēs, bieži raksturlomās, un pat ieguvusi „Zelta globusu” par lomu filmā “Working Girl”. Šobrīd Grifita reti ir redzama izejam no mājas bez biezas grima kārtas uz sejas. Aizraušanās ar plastiskajām operācijām un aizliegtajiem preparātiem, kā arī stress, kura vārds ir Antonio Banderass, savus neģēlīgos darbus ir paveikuši godam.

 

Ellena Barkina

vecums

Aktrise Ellena Barkina vairs neizskatās tik braša kā jaunībā – gravitācija ir paveikusi savu melno darbiņu. Ellenas dzīvē par pierastu lietu ir kļuvušas plastiskās operācijas – gan sejas ādas nostiepšana, gan krūšu implantu ievietošana un lūpu piepumpēšana. Viņas izskats šobrīd atgādina plastmasas lelli, taču tā, protams, ir gaumes lieta.

 

Terija Hačere

vecums

Seriāla „Bīstamās mājsaimnieces” zvaigzne Terija Hačere daudzus gadus veica botoksa injekcijas, taču tad tām piepeši atmeta ar roku. Rezultātā viņai ir diezgan dīvaina sejas izteiksme – dažas sejas daļas ir nostieptas, bet citas krunkainas. Vai nebūtu laiks atkal “pievilkt skrūvītes”?

 

Kortnija Lova

vecums

Amerikāņu mūziķe Kortnija Lova jaunībā bija īsta skaistule, taču darījusi visu, lai savu daili iznīcinātu. Dziedātāja aktīvi uzpildījusi savu brīnišķīgo ķermeni ar narkotikām un alkoholu. Lai arī pēdējā laikā Kortnija kļuvusi prātīgāka un nedaudz rimusies, izrādās – ir jau par vēlu. Kurta Kobeina atraitne mēģinājusi skādi labot ar ķirurģisku iejaukšanos, tomēr, kā mēdz teikt – kas par daudz, tas par skādi.

 

Vels Kilmers

vecums

Šobrīd grūti iedomāties, ka šis ir tas pats puisis, kurš reiz atveidoja Betmenu. Amerikāņu aktieris Vels Kilmers ir nedaudz izplūdis miesās, lai neteiktu vairāk…

 

Niks Nolte

vecums

Aktieris Niks Nolte reiz tika atzīts pat seksīgāko vīrieti pasaulē. Jā, laiks ir nežēlīgs.

 

Aksels Rouzs

vecums
Ak, vai… Miljonu pasaules sieviešu čurāja biksēs, klausoties sava elka, grupas „Guns N’Roses” solista, Aksela Rouza balsī. Viņš reiz teica:  „Ja es būtu Dievs, trīs ceturtdaļas no jums būtu sievietes, bet visi pārējie – picas”. Acīmredzot uzvarēja picas…

 

Rakstiet komentāros, vai slavenības drīkst atļauties zaudēt labu izskatu un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Vecums, maita, piezagās ne lūgts, ne gaidīts: novecojušās slavenības"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Rurks
Rurks

jau nu tagad izskatās pavisam citādāks, nekā te redzamajā bildē.

wpDiscuz