Uzzini, kāda būs jūsu laulības dzīve: kāzu datuma horoskops

laulības horoskops

Laulības ir notikums, ar ko aizsākas jauns dzīves posms. Ko tur liegties, pirms nozīmīgā „jā” vārda teikšanas ikviens vēlas uzzināt, kas sagaida nākotnē divu cilvēku savienību. Iespējams, var palīdzēt šis kāzu datuma horoskops.

 

Laulības AUNA zīmē (21.03. — 20.04.)

Diezgan problemātisks laiks ģimenes dibināšanai. Spēcīga, enerģētiski jaudīga savienība, tomēr nestabila. Kopdzīvē bieži tiks pieņemti impulsīvi, nepārdomāti lēmumi, iespējama abpusēja „šaušana pa kreisi”. Tādās partnerattiecībās diezgan bieži izceļas konflikti un viedokļu atšķirības dēļ notiek strīdi. Laulības stiprā puse – lielas ambīcijas, spēja abiem kopā pārvarēt jebkurus šķēršļus.

 

Laulības VĒRŠA zīmē (21.04. — 21.05.)

Ļoti labs brīdis oficiālai attiecību reģistrēšanai, jo šis ir Venēras – mīlestības un laulības aizbildnes valdīšanas laiks. Maijā dibināta ģimene ir stabila un noturīga, tikai nevajadzētu aizmirst, ka ūdens pilieni arī akmeni var izdobt… Šajā ģimenē svarīga nozīme ir dāvanām, kaut sīkām, bet no sirds, un savstarpējam atbalstam. Liela loma savstarpējās attiecībās ir naudai, materiālajai labklājībai kopumā, kā arī intīmajām attiecībām.

 

Laulības DVĪŅU zīmē (22.05. — 21.06.)

Tāds pāris ir labi integrējies sabiedrībā, rada iespaidu, ka ir komunikablu un atsaucīgu cilvēku savienība. Cilvēki labprāt pavada laiku viņu sabiedrībā, bieži šie laulātie draugu lokā ir jaunu ideju ģeneratori. Ja izceļas ķildas, tad tā ir tikai tāda sīka kacināšanās – nekā nopietna, un tikpat ātri kā radušās, tās arī norimst. Bieži mēdz doties kopīgos ceļojumos, pārgājienos un viesos. Šī pāra laulības noturībā milzīga ietekme ir partneru radiem.

 

Laulības VĒŽA zīmē (22.06. — 23.07.)

Emocionāli tuvu dvēseļu savienība. Ar maigumu, ģimenes noslēpumiem, glāstiem šeit parasti viss ir tip top. Partneri smalki jūt viens otru, abiem ir augsti attīstīta intuīcija. Viņus vieno priekšstati, kādai jābūt ģimenei, omulīgam mājoklim, vēlme radīt un audzināt bērnus. Lieliski, ja šādam pārim ir kāds zemes pleķītis – iegādāts vai no vecvecākiem mantots, kur būvēt savu dzīvi pēc savas saprašanas un patikas. Attiecību vājā vieta – greizsirdība.

 

Laulības LAUVAS zīmē (24.07. — 23.08.)

Šis ir lielisks laiks, kad reģistrēt laulību. Droši var apgalvot, ka lai nu kas, bet garlaicīgi nebūs. Apkārtējie jūs uzskatīs par spilgtu, skaistu un radošu pāri. Laulātajiem mēdz būt vienādas intereses un vaļasprieki. Bērnu piedzimšana šādu ģimeni stiprina vēl vairāk. Abi kopā partneri spēs dzīvē panākt daudz, sevišķi ja viņiem ir kopīgs bizness.

 

Laulības JAUNAVAS zīmē (24.08. — 23.09.)

Ģimene, kas dibināta Jaunavas zīmē, ir stabila, jo lēmums par precēšanos ir labi pārdomāts. Partneriem patīk kopā strādāt, iekārtot mājokli un uzlabot sadzīves apstākļus. Laulātos vieno sarežģītu problēmu saprātīga risināšana, veselīgs dzīvesveids, kā arī abi bez ievērības neatstāj dzīves sīkumus, tā neļaujot tiem pārvērsties problēmās. Liela nozīme ir mājokļa uzturēšanai kārtībā un tīrībai, personīgajai higiēnai. Tādam pārim vislabāk iegādāties ārpilsētas īpašumu un turēt nelielus mājdzīvniekus.

 

Laulības SVARU zīmē (24.09. — 23.10.)

Lielisks laiks stipras un harmoniskas ģimenes dibināšanai. Astroloģijā Svari simbolizē laulību un partnerattiecības. Tomēr attiecībās, iespējams, var būt arī vājās vietas, piemēram, dzīšanās pēc sociālā statusa un pārmērīga atkarība no sabiedrības viedokļa.

 

Laulības SKORPIONA zīmē (24.10. — 22.11.)

Ļoti emocionāla, kaislīga un varētu pat teikt – ekstremāla savienība. Ģimenes dibināšana Skorpiona zīmē ir pakļauta noteiktam riskam: astrologi brīdina, ka tāda laulība bieži tiek šķirta. Jebkurā gadījumā, precoties Skorpiona zīmē esiet gatavi, ka līdera loma ģimenē būs jāizcīna, attiecībās nav izslēgts aizdomīgums un greizsirdība. Taču ir arī savs pluss – tādā laulībā abi parteri parasti gūst milzu seksuālu apmierinājumu. Varbūt ir vērts pieciest visas negācijas, ja samierināšanās vainagojas ar saldkaislu baudu?..

 

Laulības STRĒLNIEKA zīmē (23.11. — 21.12.)

Harmoniska savienība ar krasi izteiktu sociālo ievirzi. Raugoties no malas šķiet, ka šis ir ideāls pāris ar stabiliem ienākumiem, plašu māju, kur viesi vienmēr ir gaidīti, un izglītotiem bērniem. Abi kopā ceļo, abiem ir kopīgas intereses. Laikam ritot, vīram un sievai izveidojas vienota ideoloģija un pasaules uzskati, neatšķiras arī notikumu vērtējums.

Laulības MEŽĀŽA zīmē (22.12. — 20.01.)

Vienmēr nedaudz atvēsina un piebremzē, tomēr šis laiks ir labs aprēķina laulībām vai precībām karjeras dēļ. Ģimene ir stabila, parteru rīcība – paredzama, stingri ievēro sabiedrībā pieņemtās uzvedības normas. Gadiem ritot, paaugstinās statuss, un aug ienākumi. Tādā savienībā ir nepieciešama dzīves plānošana ilgtermiņā un skaidra mērķu apzināšanās. Visbiežāk šī ir dzīvē vienīgā laulība.

 

Laulības ŪDENSVĪRA zīmē (21.01. — 19.02.)

Šajā laika sprīdī dibināta ģimene izjūt uz savas ādas visu pozitīvo un negatīvo, ko sniedz Ūdensvīra pretrunīgā būtība. Apkārtējo acīs šis pāris izskatās neparasts, piemēram, kā mezalianse. Šai savienībai ir raksturīga intelektuāla sadarbība, partnera brīvības neierobežošana, oriģinalitāte un novatorisms interjera noformēšanā un bērnu audzināšanā. Visbiežāk sastopamais trūkums Ūdensvīra zīmē dibinātai ģimenei ir neprasme radīt mājas omulību.

 

Laulības ZIVJU zīmē (20.02. — 20.03.)

Šis periods visā visumā ir labvēlīgs ģimenes dibināšanai un kopdzīves uzsākšanai, tikai nebūs viegli noteikt prioritātes un izstrādāt nākotnes stratēģiju. Plašs laulības dzīves variāciju diapazons: sākot ar apātiju un vienaldzību, līdz pat ciešai dvēseliskai aliansei un saplūšanai ar partneri. Vīrs un sieva smalki jūt otru, bieži vien pat lasa partnera domas. Šādai laulībai ir raksturīga gan prieku, gan bēdu pārspīlēšana.

 

Tomēr ir jāņem vērā, ka šī ir tikai varbūtība. Tas, kāda būs jūsu laulības dzīve, pašos pamatos atkarīgs no tā, kādu jūs to veidosiet – tātad, ko sēsi, to pļausi, kā vēsta sena tautas gudrība.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz