Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš velta dzejoli KNABam

Jūlijs Krūmiņš

Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš pēc ārstēšanās slimnīcā un nepatikšanām ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju pagājušajā nedēļā pirmoreiz izgāja sabiedrībā.

Viņš bija ieradies sava drauga uzņēmuma Lido šefa Gunāra Ķirsona jaunā restorāna atklāšanas pasākumā tirdzniecības centrā Origo. Izdevuma “Privātā Dzīve” taujāts, vai mēnesi pirms savas grāmatas prezentācijas nebaidās par savu dzīvību, uzņēmējs atsmej, ka “par ko gan būtu jābaidās, ja tāpat drīz jāmirst”. Kā zināms, Jūlijs Krūmiņš savā topošajā grāmatā plāno atklāt skandalozus faktus par Latvijā zināmiem politiķiem.

Par to, kāds būs grāmatas nosaukums, uzņēmējs vēl nav īsti pārliecināts. “Tas vēl top. Lai gan daudzi saka, lai grāmatas nosaukumā lieku kaut ko par staigāšanu pa naža asmeni, pats gribu kaut ko citu. Es, tāpat kā Raimonds Pauls, Jānis Jurkāns un Juris Savickis, esmu no Iļģuciema. Tāpēc grāmatai gribētu likt virsrakstu “Iļģuciema zēna stāsti””, pavēstīja Krūmiņš.

Grāmatā būšot arī KNABam veltīts dzejolis. “Tas skan aptuveni tā – Streļķis staigā drūmu vaigu – lielā apsūdzība irst. Krūmiņš viņu sūta d..st“, nodeklamē uzņēmējs.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Privātā Dzīve

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz