Unikāls produkts Latvijā – Kāzu plānotājs! Atvēršanas svētki kultūras bārā SAPŅI UN KOKTEIĻI

Kāzu plānotājs

Vairums pāru savas kāzas izlemj organizēt paši. Bet uzburot tik lielu un svarīgu pasākumu kā kāzas, nākas domāt par ļoti daudzām detaļām. Tāpēc nereti svinību organizēšana kāzu pāriem sagādā grūtības.

Lai atvieglotu viņiem šo uzdevumu, Latvijā tiek izdots unikāls produkts – “Kāzu plānotājs”. Par godu šī unikālā produkta iznākšanai notiks tā atvēršanas pasākums kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi”, Blaumaņa ielā 32, Rīga.

Plānotāju izdod kāzu organizētāja, MG Event Planning vadītāja Madara Gavare.

Madara Gavare:Kāzas mēs svinam ne tikai to vienu dienu, bet jau no brīža, kad ir izteikts bildinājums. Tāpēc katrai dienai līdz kāzām ir jābūt vieglai, skaistai un mīlestības pilnai. Kāzu plānotājs ļaus pāriem uzburt savas kāzas skaisti un viegli.”

Kristaps-Lapiks-foto-6-kazu-planotajs-12

Kāzu plānotājs

Kāzu plānotājs būs pilnvērtīgs palīgs kāzu dienas plānošanā. Tas sastāv no divām daļām. Pirmā daļa ir brīvi rediģējams kalendārs, kurā dienas, mēnešus un gadus varēs pielāgot brīdim, kad bildinājums ir pieņemts un ir sākta kāzu organizēšana.

Kāzu plānotājs

Otrā daļa ir palīgs kāzu organizēšanā, kas aptver visas ar kāzām saistītās tēmas. Aicina padomāt par dažādām praktiskām niansēm un sniedz noderīgus padomus. Kāzu plānotājs būs ne tikai praktisks atbalsts, bet arī skaists atmiņu albums no kāzu dienas.

kazu-planotajs-11

 

Kāzu plānotāja atklāšana notiks kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi”, Blaumaņa iela 32, 9.februārī plkst. 18:00. Par muzikāliem pārsteigumiem rūpēsies jaunā un talantīgā Tīna Šipkēvica un grupa Rollmans Band.

Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja būt pašam savu bilžu režisoram atraktīvajā foto stūrītī iSmile. Par vakara atmosfēru rūpēsies vakara vadītājs Mārtiņš Kozmens. Pasākuma fotogrāfs  – Kristaps Lapiks.

 

www.kazuplanotajs.com

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz