Ugunsgrēks Bolderājā: degšanas platība vismaz 47 hektāri

Ugunsgrēks Bolderājā, Rīgā, ceturtdien plkst.13.46 izcēlās Lēpju ielā. Dega milzīga platība kūlas un liesmas brīžiem, vēja brāzmu uzjundītas, sasniedza pat trīsstāvu mājas augstumu.

Ceturtdien plkst.13.46 VUGD saņēma izsaukumu uz Lēpju ielu Rīgā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dega kūla. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka Daugavgrīvas dabas liegumā deg niedres vairāku hektāru platībā.

Spēcīgā vēja un sauso niedru mijiedarbības rezultātā degšana strauji izpletās un apgrūtināja ugunsdzēsēju glābēju darbu. Uzpūšot spēcīgākam vējam, liesmas vietām sasniedza pat trīsstāvu ēkas augstumu. Dabas liegumā bija plaša un salīdzinoši mežonīga teritorija, kurā ugunij dabisku šķēršļu nebija. Pēc vairāk kā sešu stundu darba, plkst.20.11 ugunsgrēks, kurā izdega 47 hektāru niedru, tika likvidēts.

Ugunsgrēks Bolderājā pulcināja vairākus desmitus cilvēku, kas centās pēc iespējas tuvāk apskatīt ugunsgrēka vietu, neapzinoties, ka tādējādi apdraud ne tikai sevi, bet arī apgrūtina ugunsdzēsēju glābēju darbu. Vējš, kura ietekmē strauji izdega vairāki hektāri niedru, ik brīdi varēja mainīt virzību un pavērst liesmas pretējā virzienā. VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un nepakļaut sevi briesmām, cenšoties tuvumā aplūkot ugunsgrēkus, kamēr vēl notiek tā dzēšanas darbi.

 

Aculiecinieces Jūlijas Ipotenko foto un video

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

2 Komentāri on "Ugunsgrēks Bolderājā: degšanas platība vismaz 47 hektāri"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Anonīms
Anonīms

Lēpju iela atrodas Daugavgrīvā. Dega dabas liegums

tu lohs
tu lohs

nesmu stulbs zinu

wpDiscuz