Tas, uz kura pirksta ir gredzens, atklāj cilvēka raksturu

Mūsdienās gredzens pārsvarā ir greznumlieta, turpretī senos laikos tas kalpoja kā talismans, amulets un dažreiz pat bija burvestību atribūts. Gredzens vīd teju ikviena cilvēka pirkstā – vīriešiem pārsvarā laulību gredzens, savukārt sievietēm greznumlietiņas bieži vien ir pat uz vairākiem rokas pirkstiem.

Vai kādreiz esat padomājuši par to, ko nozīmē gredzens uz tā vai cita pirksta? Psihologi izpētījuši, ka tas, uz kura pirksta cilvēks nēsā gredzenu, var ļoti daudz pastāstīt par viņa raksturu.

Gredzens uz zeltneša (izņemot laulību gredzenu) nozīmē, ka tā īpašniekam ļoti patīk smalkas lietas un greznība. Tāds cilvēks tiecas baudīt dzīvi un laiku pavadīt lietderīgi. Gredzenu uz zeltneša nēsā romantiskas dabas cilvēki. Ja tas ir mazs gredzentiņš – īpašnieks ir līdzsvarots, pašpārliecināts un mierīgs. Turpretī ja gredzens ir masīvs, skatienus pievelkošs – cilvēks savas emocijas mēdz izrādīt diezgan vētraini, reizēm pat ieskanas pa kādai histēriskai notij.

Gredzens uz rādītājpirksta liecina par to, ka tā nēsātājs ir valdonīgas dabas cilvēks. Tostarp viņš var būt arī kautrīgs un neizlēmīgs, reizēm pat bikls. Tāds cilvēks ir viegli ietekmējams un viņam sagādā zināmas grūtības komunicēšana ar līdzcilvēkiem. Valkājot gredzenu uz rādītājpirksta, cilvēks it kā neapzināti vēlas kļūt pašpārliecinātāks un ticēt savām spējām.

Uz vidējā pirksta parasti mēdz nēsāt gredzenus – dzimtas relikvijas, kas simbolizē saikni ar senčiem. Gredzens uz vidējā pirksta nozīmē, ka tā īpašnieks ir gudrs un apdomīgs cilvēks, kurš svarīgus lēmumus pieņem ar prātu. Ja tas ir mazs un gaumīgs gredzentiņš, tas nozīmē, ka tā īpašniekam piemīt pašcieņa. Liels gredzens liecina, ka tā nēsātāja raksturā nozīmīga loma ir godkārei un augstprātībai.

Gredzens uz īkšķa – cilvēks cenšas būt pamanīts un kvēli alkst pašapliecināties, sevišķi seksuālajā jomā. Gredzenu uz īkšķa mēdz nēsāt temperamentīgi cilvēki, kuros pārpārēm kūsā enerģija un emocijas. Viņu dzīves jēga — cīņa par apkārtējo uzmanību.

Gredzenu uz mazā pirkstiņa nēsā radošas personības – dizaineri, aktrises, mākslinieki, komponisti utt. Tomēr reizēm uz mazā pirkstiņa gredzenus mēdz nēsāt arī ļaudis, kuriem nav nekāda sakara ar mākslu. Tādā gadījumā tas liecina par viņu māksliniecisko dvēseli, kā arī tieksmi uz azartspēlēm un flirtu. Katrā ziņā, šie cilvēki ir ļoti interesantas personības, kuru sabiedrībā nekad nebūs garlaicīgi.

Paraugoties uz sastaptā cilvēka rokām, ja viņa pirkstus rotā gredzeni, jums vairs nevajadzēs mocīties minējumos, kāds īsti viņš ir. Tomēr nevajadzētu zemāk minēto uztvert kā simtprocentīgi ticamu cilvēka raksturojumu. Jo bieži cilvēki darba vai kādu citu apstākļu dēļ gredzenus nenēsā vispār vai arī valkā tos uz citiem pirkstiem, nekā to vajadzētu, ņemot vērā viņu raksturu.

Tāpēc satiekot cilvēku labāk tomēr uzticēties savām sajūtām, nevis tam, uz kura pirksta ir (vai nav) gredzens.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Psychology

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Gunta
Gunta

smieklīgi
Es gredzenu nēsāju uz rādītājpirksta vien tāpēc ,ka no zeltneša krīt nost :D un nav bijis laiks aiziet pie juveliera pārtaisīt…

aradhana
aradhana

Par mazo pirkstiņu – nepareizi! To (atbilst Merkuram) izcelt cenšas nevis radoši, bet gan virspusēji, ārišķīgi, merkantili un manipulatīvi cilvēki.