Svinīgais un smalkais Kāzu plānotāja atklāšanas pasākums kultūras bārā Sapņi un kokteiļi

9.februārī kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi” norisinājās unikālā produkta – Latvijā pirmā Kāzu plānotāja – atklāšanas pasākums.

Uz to bija ieradušies daudz interesentu – gan jaunie pāri, kuri uzsākuši kāzu dienas plānošanu, gan vedēji, kas aktīvi iesaistījušies kāzu organizēšanā. Kā arī cilvēki, kuri paši saistīti ar kāzu pakalpojumu sniegšanu.

Pasākuma laikā tika prezentēts kāzu plānotājs, kas veidots kā pilnvērtīgs palīgs pāriem, kuri gatavojas savām kāzām. Tajā apkopotas būtiskas un praktiskas tēmas un noderīgi padomi, kas atvieglo kāzu dienas plānošanu un kam jāpievērš uzmanība, lai jūsu kāzu diena būtu saskaņā ar jūsu vēlmēm un plānoto budžetu.

Plānotāju izdod pieredzējusi kāzu organizētāja, MG Event Planning vadītāja Madara Gavare sadarbībā ar portālu www.precos.lv. Autore pie idejas par kāzu plānotāja izdošanu nonāca, jo vairākums jauno pāru savas kāzas izlemj organizēt paši. No pieredzes zinot, ka tik liela un svarīga pasākuma kā kāzas organizēšana nereti pāriem sagādā grūtības, plānotāja izveide un izdošana bija veids, kā praktiski palīdzēt pāriem šī skaistā, bet sarežģītā procesa īstenošanā.

Madara Gavare: “Kāzas mēs svinam nevis vienu dienu, bet jau no brīža, kad ir izteikts bildinājums, tāpēc katrai dienai līdz pat kāzām jābūt vieglai, skaistai un mīlestības piepildītai. Praktiskais un saturiski pārdomātais kāzu plānotājs ļaus pāriem viegli uzburt savas kāzas, ļaujot veltīt laiku svarīgākajam un palīdzot izvairīties no raksturīgajām kļūdām.”

Vakara gaitā pasākuma apmeklētājiem bija iespēja baudīt arī citu kāzu pakalpojumu sniedzēju priekšnesumus. Uz skatuves uzstājās dziedātāja Tīna Šipkēvica, atraktīvā grupa Rollmans band, smilšu šova māksliniece Tatiana Gavrilenko, bet par atmosfēru un veselīga humora devu rūpējās vakara vadītājs Mārtiņš Kozmens. Ikvienam bija iespēja kļūt par savu bilžu režisoru atraktīvajā iSmile fotostūrītī vai uzsmaidīt fotogrāfam Kristapam Lapikam, kurš fiksēja vakara noskaņu un apmeklētāju smaidus.

Kāzu plānotāju ar piegādi iespējams iegādāties mājas lapā www.kazuplanotajs.com, kā arī no nākamās nedēļas Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Foto: Kristaps Lapiks

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz