Šokējoši: kāda izskatās sieviete, kurai izdevies notievēt par 100 kg

notievēt

Līdz pavasarim esmu apņēmusies notievēt! Teju katra otrā sieviete vai nu draugiem, vai sev pašai ir devusi šādu solījumu. Apsveicami, protams, jo slaids augums ir gan veselīgāks, gan estētiskāks. Tomēr vai pietiek tikai ar diētu?

Visus resnīšus vieno kopīgi maldi. „Galvenais ir notievēt!”.  Vēl vairāk, viņi ir pārliecināti arī par to, ka var atbrīvoties no liekā svara kaut vai rīt – ir tikai jāgrib. „Beigšu jau pirmdien ēst visu, kas pagadās, ieturēšu diētu un vasarā būšu slaida kā smildziņa. Viss ir atkarīgs tikai no manas gribēšanas un apņēmības, viņiem šķiet. Un, lai gūtu lielāku motivāciju, mēs mēdzam iztēloties, kādi būsim, kad atbrīvosimies no liekajiem kilogramiem. Sievietes „liek bildi iekšā” apmēram šādu:

sokejosi-kada-izskatas-sieviete-kam-izdodas-notievet-par-100-kg2

 

Taču patiesība bieži vien ir daudz skarbāka… Attēlā zemāk ir redzama sieviete, kas atbrīvojusies no 100 liekajiem kilogramiem.

notievēt

 

Tāda viņa bija, pirms pieņēma lēmumu notievēt:

sokejosi-kada-izskatas-sieviete-kam-izdodas-notievet-par-100-kg4

 

Un tāda viņa izskatās pēc svara zaudēšanas un pirms plastiskās operācijas, kurā tiks nogriezta liekā āda:

notievēt

Bez šaubām, ir pieejami plastiskās ķirurģijas pakalpojumi, kurus šī sieviete izmantoja, lai kļūtu patiešām slaida (titulfoto).

Tagad padomājiet: varbūt tomēr nelieciet mutē to konfekti, kuru tikko iztināt no papīriņa?.. Iespējams, jums pietiks gribasspēka notievēt, taču lai iegūtu patiešām slaidu un tvirtu figūru, ar atteikšanos no bulciņām vien nepietiek.

Varbūt labāk ir dzīvot bez gastronomiskām pārmērībām un neaizmirst par aktīvu dzīvi?..

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: The Daily Mail

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz