Šokējoši: 11-gadīgs bērns, sieva un māte vienā personā

šokējoši

Saņemot vecāku atļauju, Gvatemalā drīkst precēties jau sākot ar četrpadsmit gadu vecumu. Tas, ko savā fotoreportāžā iemūžinājusi fotogrāfe Stefānija Sinklere (Stephanie Sinclair), patiešām ir šokējoši.

Jo nabadzīgāks reģions, jo vairāk ir cieņā agras laulības. Taču meitenēm lielākoties tas ne ar ko labu nesola. Viņām tiek atņemta jebkāda iespēja izglītoties, bet grūtniecība teju bērna vecumā, turklāt bez pienācīgas medicīniskas palīdzības, apdraud gan jaunās māmiņas, gan mazuļa dzīvību un veselību. Bez tam, šo meiteņu liktenis pilnībā ir atkarīgs no gados daudz vecākajiem vīriem, kuriem viņas bieži vien nav nekas vairāk kā kalpone vai rotaļlieta seksuālu tieksmju apmierināšanai.

Meitene titulbildē apprecējās, būdama tikai 11 gadus jauna. Viņas 34 gadus vecais vīrs, uzzinot par grūtniecību, apgalvoja, ka bērns nav ieņemts no viņa un sievu pameta. Tagad šī 15 gadus jaunā meitene savu mazuli uztur un audzina viena pati.

šokējoši

Četrpadsmitgadīgā Karmena ir trešajā grūtniecības mēnesī. Meitene stāsta, ka mācījusies 5.klasē un nav gribējusi kļūt par māti.

šokējoši

14 gadus jaunā Sulmī ir 9.grūtniecības mēnesī. Meitene ļoti gribējusi uzģērbt baltu un kuplu kāzu kleitu, tāpēc apprecējusies.

šokējoši

14 gadus jaunā Rozārio lūkojas uz savu mazuli, kurš atrodas zīdaiņu intensīvās terapijas nodaļā Sanbenito klīnikā.

šokējoši

14 gadus jaunā Saīda ar zīdaini, kuram apritējis tikai mēnesis. Meitene stāsta, ka būt par māti – tas ir sarežģīti, jo bērns dažreiz saslimst, un ir grūti saprast, kas kas viņam kait.

šokējoši

14 gadus jaunā Manuela ar savu gadu veco meitiņu Daniju atnākusi uz Sanbenito bērnu slimnīcu. Meitene apprecējusies 12 gadu vecumā un vairākas stundas mērojusi garo ceļu, lai uzzinātu par izsargāšanos no grūtniecības.

šokējoši

17-gadīgā Tanja kopā ar savu vīramāti Sanbenito klīnikā. Meitene apprecējusies, būdama 15 gadus jauna, bet tagad ir 7.grūtniecības mēnesī.

sokejosi-berns-sieva-un-mate-viena-persona-08

16 gadus jaunā Saīda ir 9.grūtniecības mēnesī. Viņas vīrs pirms četriem mēnešiem aizbraucis peļņā, un kopš tā laika meitene par viņu vairs neko nav dzirdējusi.

šokējoši

Kad šis bērniņš savai 14 gadus jaunajai mammai piedzima pirms laika, viņš svēra tikai 1 kilogramu.

šokējoši

15 gadus jaunā Soila un viņas jaundzimušais bērns. Meitene vēlas, lai viņas meitiņa dienās būtu izglītota, jo viņa pati ir absolvējusi tikai 5.klasi.

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

3 Komentāri on "Šokējoši: 11-gadīgs bērns, sieva un māte vienā personā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Endzelīns
Endzelīns

Lūdzu nekropļojiet latviešu valodu! Meitenes nav 11, 14, 17 gadus jaunas. Viņas ir 11, 14, 17 gadus vecas.

Midžets
Midžets
Ja jau viņas var palikt stāvoklī 11 gadu vecumā, tad viņām ir priekšlaicīga pubertitāte. Pats esmu 164cm, kaut gan puiši 16 gados ir garāki. Augšana apstājās astotajā klasē (man lieliski der visas devītās klases drēbes, kaut gan jau pagāja gandrīz divi gadi!), manas augšanas zonas ir ciet ( man taisīja rengenu un veica asins analīzes, tāpēc sūdzību par ārstiem nav). Analīzes man taisija pēc izlaiduma (tad man tikai nauda parādījās!), tomēr tad jau augšanas zonas bija ciet un es to vecums bija 18 gadu. Es nekad nevēlētos bērnu no īsas meites, ja sanāktu, tad es viņai apmaksātu abortu un morālo… lasīt vēl »
Viesturs
Viesturs

Labi, ka kāds viņas aprecēja šajā laikā, jo vēlāk ar šādu ārējo izskatu viņas vnk paliktu par vecmeitām :(

wpDiscuz