Slaveni skaistuļi un bagātnieki prec normālas sievietes, nevis uztjūnētas lelles

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-0

Mūsdienās, kad glancētie žurnāli un dažādi pārvērtību šovi sievietēm cenšas ieborēt, ka tikai un vienīgi tad, ja viņa būs tieva kā smilga un ar pareizās formas degunu un vajadzīgā izmēra krūtīm, daudziem lielā izbrīnā nākas secināt, ka laikmeta slavenie stiprā dzimuma seksa simboli un naudas maisi par sievām apņem pavisam parastas sievietes – bez silikona tjūninga un ar liekajiem kilogramiem.

Daudzi vīriešu kārtas skaistuma etaloni, kurus fanes, teju ekstāzē krizdamas un spiegdamas, sagaida visur, kur vien viņi parādās, ir precējušies ar pavisam parastām sievietēm. Daži no viņiem pat ir pasaules bagātāko cilvēku saraksta augšgalā, kas liecina – ja vien gribētu, viņi varētu savām sievām apmaksāt tāāāādu tjūningu,  kāds dažai labai pat sapņos nerādās. Tomēr viņiem patīk mīļotā tāda, kāda viņa ir. Jo, acīmredzot, viņiem galvenais ir mīlestība, nevis kilogrami vai vidukļa apkārtmērs.

 

Hjū Džekmens un Debora

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-1

Šis ir ļoti kolorīts pāris – viens no planētas seksa simboliem, austrāliešu aktieris Hjū Džekmens, kurš slavu kaldinājis kā filmas X-Men zvaigzne, un viņam blakus pavisam parasta sieviete – Debora-Lī Fernesa. Viņi ir precējušies jau vairāk nekā 20  gadus, lai gan sieva par Džekmenu ir 13 gadus vecāka.

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-2

Viņi iepazinās 1991. gadā, kad Debora bija pieprasīta aktrise, bet Hjū tikai sāka ceļu uz slavu. “Neslēpšu, ka vecumam ir nozīme. Tomēr Hjū vienmēr ir bijis nobriedušāks par mani, tāpēc mēs viens no otra varam gūt daudz. Protams, man ir vairāk dzīves pieredzes, bet arī… liekā svara. Mans vīrs manās acīs ir seksuālākais vīrietis pasaulē. Lai gan pielūdzēju pūļi izseko manu vīru, bet paparaci – mūs abus, es ne mirkli neesmu nožēlojusi, ka apprecējos tieši ar Hjū,” kādā intervijā stāstīja aktiera sieva.

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-3

Vienīgā nelaime, ka pārim nevar būt savu bērnu, tāpēc viņi ir adoptējuši divus mazuļus: 2000. gadā – puisēnu Oskaru Maksimialanu, bet 2005. gadā – meitenīti Avu Eliotu. “Debora ir vislabākā māmiņa pasaulē,” par savu sievu sajūsminās Džekmens.

 

Kriss Nots un Tara

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-4

Seriāla Sekss un lielpilsēta galvenās varones Kerijas Bredšovas lielā mīlestība un ideāls bija “Lieliskais vīrietis” (Mr. Big). Viņu atveidoja aktieris Kriss Nots, kuru Kerija ilgi mēģināja dabūt pie altāra.

Arī dzīvē Nots vilcinājās ilgi – viņa draudzenei Tarai Vilsonei nācās gaidīt desmit gadus un pat dzemdēt dēlu Orionu Kristoferu.

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-5

Kriss un Tara iepazinās Ņujorkas restorānā Cutting Room, kur viņa bija atnākusi, lai pieteiktos darbā par oficianti. Tagad pāris ar smaidu atceras attiecību sākumu, jo šobrīd viņi ir pilnvērtīgi partneri arī veiksmīgajā biznesā.

Hjū Lorijs un Džo

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-6

Hjū Lorijs, kurš 2008. gadā tika atzīts par visu laiku seksīgāko dakteri pasaules kino, filmēties seriālā pārtrauca dažādu iemeslu, bet arī sievas Džo Grīnas dēļ – viņa pārāk daudz laika pavadot viena pati.

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-7

Ar teātra administratori Grīnu aktieris iepazinās astoņdesmito gadu beigās. “Mēs bijām draugi vairākus gadus, bet tad pēkšņi apjautām, ka esam sākuši satikties. Kāpēc man viņa iekrita sirdī? Man patīk sievietes ar labu loģisko domāšanu,” vēlāk atzina Lorijs.

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-8

1989. gadā pāris apprecējās, un tagad viņiem ir trīs bērni. “Laikā, kad laulības parasti izjūk jau pēc gada, mūsu vairāk nekā divdesmit gadus ilgās attiecības ir liels laiks. Taču ar gadiem mums tās kļūst aizvien stiprākas,” stāsta Lorijs.

 

Marks Cukerbergs un Priscilla

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-9

Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs 25 gadu vecumā kļuva par pasaulē jaunāko miljardieri un līdz ar to par pasaulē iekārojamāko vecpuisi, tomēr viņš necentās pārgulēt ar visām aktrisēm un supermodelēm.

Tā vietā Marks par savu sievu izraudzījās savu bijušo kursabiedreni Priscillu Čanu, ar kuru datorģēnijs iepazinās 2004. gadā universitātes koridoros.

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-10

Pirms laulības reģistrēšanas viņi tikās deviņus gadus, un tieši Priscilla bija tā, kas Cukerbergu atbalstīja, kad viņš uzsāka darbu pie šobrīd tik ietekmīgā sociālā tīkla. 2010. gadā Priscilla pārcēlās uz Marka māju Paloalto, bet nākamajā gadā Facebook profilā tika nomainīts statuss – “attiecības ar Marku Cukerbergu”.

Pēc Marka vārdiem, Priscilla viņu piesaistīja ar savu vienkāršību un atklātību. Gan meitene, gan jaunais miljardieris ir pilnīgi vienaldzīgi gan pret dārgām mantām, gan pret negaidīto slavu.

 Sergejs Brins un Anna

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-11

Miljardieris Sergejs Brins ar savu sievu – bioinženieri Annu Voižicku – iepazinās studiju gados, kad topošie Google dibinātāji Brins un Larijs Peidžs darbam īrēja Annas māsai piederošo garāžu.

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-12

Tobrīd starp jauniešiem uzplauka romantiskas jūtas, bet 2007. gadā, kad pāris nolēma precēties tradicionālā ebreju manierē, viņu kāzas notika ārkārtīgi lielā slepenībā Bahamu salās.

Starp citu, pirmā savu kompāniju 23 and Me dibināja Anna, bet līdz Google vēl bija jāgaida divi gadi. Tagad Anna nodarbojas ar pētījumiem ģenētikā, bet vīrs viņas šajās aktivitātēs investē lielas summas.

 

Pīrs Brosnans un Kīlija Šeija

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-13

Džeimss Bonds – aktieris Pīrss Brosnans – savos 60 gados joprojām tiek dēvēts par seksa simbolu. Arī reālajā dzīvē viņam esot daudz kopīga ar šo leģendāro aģentu – tikai ne darīšanās ar sievietēm.

slaveni-skaistuli-un-bagatie-prec-normalas-sievietes-nevis-silikona-lelles-14

Lai gan “aģenta 007” laikā skaistules viņam apkārt burtiski spietoja, nu jau 17 gadus viņa dzīvē ir tikai viena sieviete – TV šovu vadītāja Kīlija Šeija Smita, kura ik gadu kļūst “aizvien lielāka”.

Ar savu nākamo sievu Brosnans 1994. gadā iepazinās Meksikā, kur sieviete bija ieradusies viņu intervēt, bet kāzas tika svinētas 2001. gadā.

Žurnālos nebeidz ironizēt par Smitas figūru, taču laulātajiem no tā ne silts, ne auksts. “Mana sieva ir viena no miljona. Esmu laimīgs, ka mēs esam satikušies,” neslēpj Brosnans.

Tāpēc, dāmas – padomājiet pamatīgi, vai ir vērts grauzt salātlapas un dzert ūdeni tikai tāpēc, lai būtu skaista. Iespējams,īstais skaistums izpaužas tad, ja esat harmonijā pašas ar sevi un apkārtējiem. Kā mēdz teikt, viss notiek galvā. Nevis šķīvī.

 

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz