Skūšanās putas: slēptās iespējas, par kurām neviens nezina

skūšanās putas

Ja dzīvojat kopā ar vīrieti, komplektā ar viņu dzīvoklī uzrodas vesels lērums aksesuāru, to vidū – skūšanās putas. Pat tad, ja jūsu vīrs/brālis/dēls audzē bārdu un solās no tās nešķirties nemūžam. Izrādās, šim vīriešu skaistumkopšanas līdzeklim bez tā galvenās sūtības ir vēl vismaz desmit pavisam pārsteidzošas un funkcijas.

Kā viņām tas ir izdevies, neviens nezina, taču bijušas izdomas bagātas sievietes, kas eksperimentējot atklājušas, ka skūšanās putas ne tikai spēj atbrīvot vīrieša skarbo vaigu no asajiem rugājiem, bet arī ir lielisks palīgs saimniecībā.

 

1.Iztīra traipus no paklāja

skūšanās putas

Uzpūtiet traipam uz paklāja putas, izlīdziniet ar mitru sūkli un atstājiet izžūt. Pēc pāris stundām sakaltušās putas nosūciet ar putekļu sūcēju, un paklājs būs tīrs.

 

2. Saudzīgi notīra un nopucē nerūsējošā tērauda virsmas

skūšanās putas

Nedaudz putu un sauss sūklis līdz spīdumam nopucēs gan ar taukainiem pirkstiem nopļeckāto ledusskapi, gan nerūsējošā tērauda katlus.

3. Pasargās spoguli vannas istabā no “nosvīšanas”

skūšanās putas

Pirms sākat mazgāties dušā, uzpūtiet vannasistabas spogulim skūšanās putas, pus minūti pagaidiet, un pēc tam noslaukiet sausu.  Izveidosies plāna plēvīte, kas neļaus spogulim „nosvīst” karstā ūdens tvaikos. Šis paņēmiens tikpat labi derēs arī dušas kabīnes stikliem, brillēm, logiem un citiem stikla vai spoguļvirsmām.

4. Notīrīs nevietā nokļuvušu nagu laku, veidojot manikīru

skūšanās putas

Sievietēm, steigā veidojot manikīru, bieži vien gadās rokai paslīdēt, kā rezultātā nagu laka nonāk tur, kur tai nevajadzētu būt. Mazliet skūšanās putu šo kļūmi padarīs par nebijušu. Uzpūtiet putas un nedaudz paberziet. Nagu laka viegli atdalīsies no ādas, bet svaigi nolakotais nags „traumēts” netiks.

 

5. Padarīs spodras zelta un sudraba rotaslietas

skūšanās putas

Skūšanās putu sastāvs ir maigs – nav ne agresīvas ķīmijas, ne ambrazīvu daļiņu, tāpēc tās lieti noderēs nosūbējušu rotaslietu tīrīšanai. Nedaudz uzpūtiet, parīvējiet un ļaujiet nožūt. Pēc tam putu atlikumu noslaukiet ar mīkstu drāniņu.

 

6. Nesaskrāpējot notīrīs traipus no plīts virsmas

skūšanās putas

Rīkojieties tāpat, kā aprakstīts iepriekš. Un, jā – var izmantot arī metālisku sūkli.

 

7. Likvidēs durvju čīkstoņu

skūšanās putas

Čīkstošo durvju eņģēm uzpūtiet nedaudz skūšanās putu. Tas gan nelikvidēs problēmu uz ilgu laiku, taču pāris vakarus klusumā nodrošinās.

 

8. Nomierinās saulē apdegušu ādu

skūšanās putas

Ja iznācis pārāk ilgi būt saulē un āda ir apdegusi, uzziediet tai skūšanās putas. Tām ir atvēsinošs un nomierinošs efekts. Tāpat var rīkoties, ja esat cietuši odu izbrukumā un āda nejauki niez.

 

9. Bērnu priekam var pagatavot krāsu, ar kuru droši var zīmēt uz mēbelēm – to būs viegli notīrīt

skūšanās putas

Skūšanās putām pievienojiet nedaudz pārtikas krāsas. Sīkie mākslinieki būs sajūsmā par to, ka drīkst zīmēt uz, piemēram, bērnistabas durvīm.  Jums nebūs problēmu pēc mākslas plenēra māju atkal savest kārtībā – krāsu ir viegli notīrīt ar nedaudz samitrinātu sūkli.

 

10. Pošaties tūrisma pārgājienā? Ielieciet mugursomā arī skūšanās putu flakonu

skūšanās putas

Kā aprakstīts iepriekš, skūšanās putas ir brīnumlīdzeklis daudzās situācijās, piemēram, knišļu uzbrukumā vai pārsauļošanās gadījumā.

 

Uzmanību: par sekām, kas var rasties, ja bez atļaujas izmantosiet vīrieša kosmētikas piederumu, Puaro.lv atbildību neuzņemas.

Neturiet sveci zem pūra – dalieties ar šiem padomiem un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz