Sieviete un alkohols: paskaties, ko viņa dzer un zināsi, kāda viņa ir

sieviete un alkohols

Sieviete savu raksturu atklāj ar alkoholisko dzērienu, kuru iecienījusi, vai zināji? Vairs nekādu vilšanos! Uzaicini iecerēto uz romantiskām vakariņām un atļauj viņai izvēlēties alkoholu – tev vairs nenāksies zīlēt, kāda viņa ir un ko no viņas var sagaidīt.

Šampānieti parasti izvēlas koķetes un lielas smējējas. Tādai sievietei nebūs iebildumu apprecēt par sevi daudz vecāku vīrieti. Viņām reizēm gadās uzlikt vīram ragus, taču tas ir saprotams –alkohols viņas apskurbina vienā acumirklī.

Degvīnu dzer stingra rakstura sievietes, stipras un valdonīgas. Viņas neslēpj savus nolūkus un reibst ļoti lēnām.

Konjaks – tas ir dzēriens vidējā gadu gājuma sievietēm, kuras alkst mīļuma, rūpju un maiguma. Veltiet viņām vairāk uzmanības, centieties izprast dvēseli, un uzticīgāku un mīlošāku sievieti jums neatrast. Reibst ātri, bet savu velnišķīgo pievilcību nezaudē.

Viskiju dzer pašpārliecinātas sievietes bez kompleksiem. Iedzērušas, viņas kļūst trakulīgas un neaprēķināmas. Reibst ātri, bet no rīta pamodušās vakardienu atceras nelabprāt, jo skaidri apzinās, ka varēja sastrādāt velns zina ko…

Tekila — ekstravagantām, „sprādzienbīstamām” jaunkundzēm. Stiprā reibumā viņas meklē kašķi un var būt bīstamas. Jāteic gan, ka pēc pāris tekilas mēriņiem viņas vienkārši „nolūst”.

Rums ar kolu — iecienītākais dzēriens sievietēm, kurām patīk eksperimentēt. Vienmēr un ar visiem. Viņas atžilbst vēl nepaguvušas pavisam noreibt, un bieži pazūd „angļu stilā”. Vienvārdsakot, pilnīgi neprognozējamas – garlaicīgi nebūs!

Džins ar toniku — sievietēm, kurām garšo šis dzēriens, patīk ar „gudru ģīmi” spriedelēt par to, par ko viņām nav ne mazākās saprašanas. Noreibst ātri, bet otrā rītā nespēj atcerēties, kas tad īsti ar viņām vakar notika.

Sarkanvīnu izvēlas emocionālas un kaislīgas būtnes. Sievietes izskats var būt mānīgs – ārēji mierīga un atturīga, bet iekšēji kā viesulis. Reibst lēni, izbaudot, izgaršojot, „ar jēgu”. Viegli apreibušas viņas ir patiešām brīnumjaukas…

Baltvīns ir atturīgu un vēsu salona lauveņu dzēriens. Viņas apzinās savu vērtību, ir aprēķinātājas. Viņas nekad nepiedzeras un vienmēr ir piesardzīgas. Šīs dāmas ir lieliskas sarunu biedrenes, taču vīrieši no viņām baidās ārējā vēsuma un šķietamās nepieejamības dēļ. Taču izskats ir mānīgs, parasti viņas ir ļoti temperamentīgas un kaislīgas.

Liķieris — maigajām kaķenītēm, mājās sēdētājām – sievietēm, kurām patīk un ļoti labi padodas ēst gatavošana un mājas solis. Viņām patīk dārgas dāvanas.

Alus — sieviešu kārtas pašpuikām. Šīs sievietes ir savi čomi ikvienā puišu kompānijā. Viņām pēc padoma ķešā nav jāmeklē. Neatsveramas kolēģes. Kā mēdz teikt, ar tādām sievietēm var doties izlūkos.

 

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Psychology Today

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz