Sieviete saņems no Microsoft 10 000 USD par uzspiestu Windows 10 instalēšanu

Windows 10

Amerikāniete Terija Goldšteina (Teri Goldstein) no Kalifornijas saņems no Microsoft 10 000 ASV dolāru par  piespiedu kārtā instalētu Windows 10.

Galvenais iemesls, kāpēc sieviete nolēma vērsties tiesā, lai pieprasītu kompensāciju, bija tas, ka uzspiestais Windows atjauninājums bijis neveiksmīgs, un tā rezultātā viņas dators uz laiku kļuvis nelietojams.  Mēģinot atrisināt radušos problēmu, Terija vērsusies tehniskās palīdzības kompānijā, taču arī speciālisti nav varējuši palīdzēt.

Rezultātā sadusmojusies, amerikāniete iesniegusi tiesā prasību pret Microsoft, pieprasot segt visus izdevumus, kas saistīti ar jauna datora iegādi. Bez tam Goldšteina no tehnoloģiju kompānijas pieprasīja kompensāciju par zaudējumiem, kas radušies profesionālajā jomā, ņemot vērā to, ka kādu laiku atjaunināto datoru nav varējusi izmantot darbam. Savā iesniegumā tiesai sieviete norādījusi, ka līdz tam nekad agrāk nav pat dzirdējusi, kas ir Windows 10 un neviens viņai nav pajautājis, vai viņai vispār ir vajadzīgs šāds programmas atjauninājums.

Tiesa galu galā pieņēma lēmumu par labu prasītājai un uzlika par pienākumu pārlieku izdarīgajai tehnoloģiju kompānijai samaksāt kompensāciju 10 000 USD apmērā. Tāpat tiek vēstīts, ka Microsoft vainu noliedz, tomēr no apelācijas iesniegšanas atteikusies, jo tas radītu vēl papildu tēriņus.

 

Vai arī jūs esat saskārušies ar līdzīgu problēmu? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: TechShout

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz