Šerila Koula: Es neesmu anorektiķe!

Šerila Koula (Cheryl Cole)

Šerila Koula (Cheryl Cole), populārā britu dziedātāja, šobrīd filmējas TV šova “The X Factor” jaunajā sezonā, bet sabiedrība dedzīgi apspriež skaistules pārlieko kārnumu. Šerila, kura nesen zaudējusi tuvu ģimenes locekli – vīratēvu, vērsusies pie saviem aprunātājiem ar sociālo tīklu starpniecību.

„Nē, es neesmu anorektiķe. Viss sākās ar to, ka kāda meitene pie manas fotogrāfijas Instagram ierakstīja komentāru, kurā nodēvēja mani par kaulu maisu. Es nodomāju, cik gan ātri ļautiņiem rodas spriedums par citiem cilvēkiem. Turklāt, viņi pat nepapūlas iedziļināties, kāds tam varētu būt iemesls”, — raksta Koula.

„Man šķiet, ka sabiedrībā valda kaut kas nesaprotams. Cilvēkiem ir dīvains priekšstats par to, kādam ir jābūt ķermenim. Meitenes ar tievām kājiņām vēlas iegūt lielu dibenu, bet tas nav iespējams tādam figūras tipam”.

Šerila Koula (Cheryl Cole)

„Lūdzu, izbeidziet. Likt cilvēkiem par sevi šaubīties, nežēlīgi kritizējot viņu izskatu – tas nav labi. Es strādāju 12 – 14 stundas diennaktī. Man nav laika nodarboties ar sportu… Turklāt tas man nemaz nav vajadzīgs”, — norāda Šerila.

Sava dedzīgā monologa nobeigumā Šerila Koula piebilst: „Man ir riebjas, ja cilvēki uzskata, ka viņiem ir visas tiesības kritizēt citu cilvēku izskatu. It īpaši tas attiecas uz meitenēm, kuras kritizē citas meitenes. Cieniet cits citu un padomājiet, pirms nozākāt citus… Iespējams, tam, ka mainījusies cilvēka āriene, ir nopietni iemesli”.

 

Avots: Facebook.com

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Šerila Koula: Es neesmu anorektiķe!"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Ieva
Ieva

vai nu anoreksiķe vai nē, bet problēmas acīm redzamas.

wpDiscuz