Sapņi un Kokteiļi aicina uz dzimšanas dienas sviestu!

Sapņi un kokteiļi

Vienai no Rīgas populārākajām izklaides un atpūtas vietām – kultūras bāram “Sapņi un kokteiļi” jau 7 gadi!

Kopš mājīgā vieta vēra savas durvis apmeklētājiem, ir piedzīvots daudz. Tāpēc arī dzimšanas dienas balle, kas norisināsies 1.aprīlī, būs ar Sapņu komandai raksturīgo vērienu, košumu un pārsteigumiem.

Sapņi un kokteiļi

Sapņi un kokteiļi – tā ir vieta, kur gribas palikt! Tā ir arī vieta, kur zāle aug no griestiem, vieta, kur izdejoties tā, ka marmors plaisā un pēdas svilst. Tā ir vieta, kur atlaisties dīvānā un baudīt gaumīgu kino, dzīvās mūzikas vakaru vai stand-up komēdiju.

Sapņi un kokteiļi

Sapņi un kokteiļi – tā ir vieta, kura transformējas līdzi laikam un nedēļas dienām, izvēloties savu trajektoriju, nedaudz atstatu no citiem. Iespējams, ka tas arī ir iemesls veiksmīgai darbībai jau septiņu gadu garumā, un šis veiksmes stāsts tiks atzīmēts jau 1.aprīlī Blaumaņa ielā 32.

 

Sapņi un kokteiļi

Savā dzimšanas dienā Sapņi un kokteiļi durvis vērs plkst. 21:00 un šī vakara tematika būs 30-tie gadi, kuru ierasts dēvēt arī par Lielā Getsbija laiku.

Viesi aicināti ģērbties atbilstoši tēmai un notikumam. Par muzikālo noformējumu un ritmiskām dejām rūpēsies Elza Rozentāle un Einārs Latiševs.

Kā ierasts, būs pārsteigumi un dāvanas no Sapņu komandas, burvju triki, garšīgi sveicieni un dejas līdz rīta gaismai.

untitled-9062

 

Līdz šim Sapņu komanda kokteiļbāra dzimšanas dienās ir izdzīvojusi visdažādākās tematikas un piedzīvojumus, kuros aicinām ielūkoties 1.aprīli gaidot. Sapņu komanda ir pārvērtusies par Holivudas un Disneja varoņiem, par olimpiešiem, renesanses laikmeta aristokrātiem un pat Latvijas lauku kāzu viesiem.

Vairāk informācijas   www.suk.lv

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz