Sandra Sondore-Kukule pametusi mīļāko un atgriezusies pie vīra

Sandra Sondore-Kukule

Ārlietu ministra padomniece, viena no reiz bijušās Zatlera partijas galvenajām darbojošām personām, Sandra Sondore-Kukule pametusi mīļāko un atgriezusies mājās pie vīra, raksta “Vakara Ziņas”.

Sandra Sondore-Kukule šajā vasarā nekautrējās izrādīt savas attiecības ar profesionālo apsargu Mareku Varneli. Nu izskatās, ka kaislīgajam mīlas romānam ir pielikts punkts un Sandra atgriezusies mājās pie vīra.

Sandra Sondore-Kukule un viņas nu jau bijušais mīļākais Mareks Varnelis
Sandra Sondore-Kukule un viņas nu jau bijušais mīļākais Mareks Varnelis

Šī gada pavasarī Sandra Sondore-Kukule paziņoja par šķiršanos no sava vīra uzņēmēja Guntara Kukula. Un jau divas nedēļas pēc šī paziņojuma tika manīta izejam sabiedrībā kopā ar mīļāko – būdīgu muskuļu kalnu ar tetovētām rokām. Sandras jaunais sirdspuķītis bija neviens cits kā profesionālais apsargs Mareks Varnelis. Savu jauno mīļāko Sondore-Kukule pazina vismaz 15 gadus, kad abu ceļi krustojās Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas kancelejā. Sandra bija prezidentes Vīķes-Freibergas padomniece, bet Mareks Varnelis līdz 2003.gadam bija Valsts prezidenta drošības dienesta apsargs. Pārītis , mīlīgi dūdojot, kopā apmeklēja publiskus pasākumus un pat nemēģināja slēpt no sabiedrības vērīgajiem skatieniem savas romantiskās attiecības.

Sandra Sondore-Kukule
Kopā ar vīru Guntaru Kukulu

Taču jau pāris mēnešus pēc tam pilsētā sāka klīst runas, ka Sandra atgriezusies pie vīra Guntara Kukula. Par to liecina arī fotouzņēmumi sociālajos tīklos. Tiesa gan, Sondores-Kukules laulātais draugs savu statusu Facebook norādījis – brīvs.

Puaro.lv jau pirms pāris gadiem rakstīja par Zatlera reformu partijas un sabiedrības krējuma “dārgās beibes” Sandras Kukules mīlas gaitām. Tobrīd viņa vīru krāpa ar apsardzes firmas “TM Security” līderi. Par to variet izlasīt šeit:  SANDRA SONDORE-KUKULE PAMETUSI ĢIMENI UN MITINĀS TM SECURITY KARDINĀLA DZĪVOKLĪ.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Vakara Ziņas

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Sandra Sondore-Kukule pametusi mīļāko un atgriezusies pie vīra"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Jancis
Jancis

jauki

wpDiscuz