Ronaldu iegādājies sev jaunu „spēļmantiņu” 1,2 milj. eiro vērtībā

Krištianu Ronaldu auto

Portugāļu futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu, kā jau kārtīgiem puišiem pienākas, iegādājies sev jaunu „spēļmantiņu” – Bugatti Veyron sporta automobīli 1,2 milj. EUR vērtībā. Un, protams, nekavējoties par to informējis savus sekotājus sociālajos tīklos.

Ronaldo auto

Jaunizceptais Eiropas čempions acīmredzot nolēma palutināt sevi, lai mazinātu rūgtumu par “EURO 2016” laikā gūto traumu, tāpēc uzdāvināja sev jaunu ekskluzīvu braucamrīku. Un jāteic, ka  viņš to ir godam nopelnījis, ja atceramies viņa veikumu aizvadītajā sezonā.

 

Ronaldo auto

Pateicoties Ronaldo, Portugāles valstsvienība pirmoreiz vēsturē guva uzvaru starptautiskā futbola čempionātā. Tagad Krištianu var ļauties pelnītai atpūtai un nodoties savas automobiļu kolekcijas papildināšanai, iegādājoties Bugatti Veyron sporta automobili.

Krištianu jauniegūtais „zvērs”, kā viņš to nodēvējis komentējot fotogrāfiju sociālajā vietnē Instagram, spēj braukt ar maksimālo ātrumu līdz 410 km/h, turklāt simtu sasniedzot nieka 2,6 sekundēs.

Pati kompānija Bugatti savu ražojumu raksturo kā pašu jaudīgāko un ātrāko sērijveida sporta automobili pasaulē. Tāpēc nav  brīnums, ka Ronaldo „zvērs” maksā veselu bagātību – 1,2 miljoni eiro.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: FOX

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz