Rokas izmērs „stāsta” par cilvēka raksturu: izmēri savējo!

rokas
No kreisās: īsa roka, gara roka

Mēdz teikt, ka par cilvēka raksturu liecina viņa seja. Nekā nebija! Izrādās, ka it nemaz nav jālūkojas sarunu biedra acīs, lai saprastu, kas viņš par cilvēku – pilnīgi pietiks, ja palūkosieties uz viņa rokām.

Izmēģiniet! Izmēriet ar sprīdi vienu savu roku no elkoņa līdz delnas locītavai. Ja izdodas – jums ir liela roka, ja nē – maza.

Garas rokas

Cilvēki, kuru rokas ir garas, droši var dēvēt par perfekcionistiem. Viņiem patīk darbu darīt ilgi un rūpīgi, iedziļinoties visās detaļās, „piesienoties” visiem sīkumiem. Turpretī viss, ko paveic šādi cilvēki, vienmēr ir perfekti nostrādāts. Nav kur piekasīties, tā teikt…

Tādi cilvēki vienmēr ir gatavi steigties palīgā un citu intereses viņiem vienmēr ir svarīgākas par savējām. Viņi saprot, ka vairums līdzcilvēku vienkārši izmanto viņu labestību, bet jau sen ir ar to samierinājušies un nepūlas neko mainīt.

Īsas rokas

Ja jūsu rokas ir īsas, jūs esat avantūrists un riskantu piedzīvojumu cienītājs. Citiem vārdiem sakot – jums nepatīk vienmuļa dzīve. Tāpat jums nepatīk ieslīgt sīkumos, jūs ir nepieciešami globāli sasniegumi. Jūs bieži mēdzat otrreiz uzkāpt uz tā paša grābekļa, jo esat diezgan izklaidīgs un ātri aizmirstat pieļautās kļūdas.

Jūs var dēvēt par pragmatisku cilvēku, kurš visu pamato ar loģiku un faktiem. Tomēr jūs esat arī emocionāls un ātri aizsvilstaties, kas bieži vien mēdz ar jums izstrādāt ļaunu joku.

 

Avots: Metro

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar