Rīgā notiks slepens pop-up pikniks

pop-up pikniks

30. jūlijā Rīgā notiks slepens pop-up pikniks.

L’elegante Pop–Up Picnic jeb elegantais pop-up pikniks, ir iedvesmojošas vakariņas pilsētvidē – skaistā, bet vakariņošanai neierastā, publiskā vietā. Šis pasākums ļauj izrauties no ikdienas rutīnas un sajusties kā tūristam paša pilsētā, ieraugot agrāk nepamanīto. Vakars tiek pavadīts svinot un izbaudot prieku, ko sniedz elegantas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem, kurus apvieno skaistuma mīlestība, laba gaume un mirkļa burvība.

pop-up pikniks

Tiem, kuri vēlas nokļūt slepenajā piknikā, iepriekš jānosūta pieteikums uz e-pastu: [email protected]  un jāsamaksā dalības maksa (detalizētāka informācija pasākuma mājaslapā www.popuppicnic.lv). Intriga par slepenās piknika vietas adresi tiek saglabāta līdz pat pēdējam brīdim un tikai pasākuma dienā plkst. 15.00 vakariņu dalībnieki saņems norādes, kur, eleganti baltā tērptiem, plkst. 18.00 jāierodas, līdzi ņemot uzkodas, vīnu, galda dekorācijas un īstus traukus svētku atmosfēras radīšanai. Savukārt organizators ir parūpējies par galdiem, krēsliem un muzikāli izklaidējošo daļu, kā arī visām nepieciešamajām atļaujām pasākuma noritei. Pārējais process un atmosfēra tiek radīta kopīgi sadarbojoties, un tajā tiks iesaistīti visi vakariņu viesi.

pop-up pikniks

L’elegante Pop-Up Picnic idejas autore un organizatore Gunta Skalberga stāsta: “Es vēlējos radīt pasākumu, kurš tiktu mērķtiecīgi balstīts uz tām vērtībām, kuras mūsdienu straujajā dzīves ritmā atliekam aizvien uz vēlāku laiku – priecāšanos un mirkļa izbaudīšanu, pilnvērtīgu iesaistīšanos un nesteidzīgu komunikāciju ar mums svarīgajiem cilvēkiem – ģimeni, draugiem. Vēlējos radīt pasākumu, kura veidošanā var iesaistīties un piedalīties ikviens tā dalībnieks, kā arī izcelt Rīgas kultūrvidi, arhitektūru. Šajā pasākumā vēlos likt paraudzīties ar citām acīm uz vietām pilsētā, kuras ikdienas skrējienā reti pamanām, nemaz nerunājot par to izbaudīšanu. Es ticu, ka ir iespējams, kaut pamazām, bet mainīt vispārpieņemtos stereotipus par kopā būšanu un pikniku kā tādu. Vēlos lauzt priekšstatu, ka pikniks ir vienīgi šašliku cepšana vasarnīcas dārzā, pirms tam ieskrienot lielveikalā pēc gandrīz gataviem produktiem. Es ticu, ka arī mēs, līdzīgi kā parīzieši, varam pikniku pārvērst par svētkiem. Par svētkiem sev! Saposties, lēnām un aizmirstot mūžīgo steigu, ar eleganci priecāties par esošo mirkli un svinēt dzīvi, izbaudot vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu – nesteidzīgas sarunas, brīnišķīgu ēdienu, lielisku vīnu un kopā būšanu, vakariņojot ar cilvēkiem, kuri mums ir svarīgi un mīļi.”

pop-up pikniks

Pirmais šāds slepenais pop-up pikniks notika jau pagājušajā vasarā Mežaparkā.

Foto: Kristīne Grīnvalde

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz