Ričards Gīrs: Ir vienkāršs, bet iedarbīgs paņēmiens kā pārvērst negatīvās emocijas pozitīvajās

Ričards Gīrs

Aktieris Ričards Gīrs, kurš plaši pazīstams ne tikai ar lielisko aktierspēli un šarmanto izskatu, bet ir arī viens no dedzīgākajiem budisma piekritējiem un spējis mainīt dzīvi, padarot to harmoniskāku un rimtāku. Viņš arī dāsni ziedo sava drauga, Tibetas garīgā un politiskā līdera Dalailamas misijai.

Ričards Gīrs jau sen praktizē kādu paņēmienu, kas viņam palīdz dzīvot daudz laimīgāk. Tas ir pavisam vienkārši, bet iedarbīgi, tāpēc piedāvājam šo paņēmienu izmēģināt arī jums.

“Ikvienai dzīvai būtnei, kuru satieku, un vienalga, kas tas būtu – cilvēks, dzīvnieks vai kukainītis, domās novēlu laimi. Pats galvenais, lai šī doma patiešām būtu pati pirmā, kas iešaujas jums prātā, kad ieraugāt viņu. Šī viena frāze var kardināli mainīt visu notikumu gaitu jūsu attiecībās. Tā ir mana personiskā pieredze.

Protams, ir ļoti grūti un sarežģīti vēlēt laimi savam ienaidniekam vai agresīvi noskaņotai būtnei. Taču tieši tas ir īstais brīdis, kad dota iespēja radīt ap sevi gluži citādas uztveres pasauli. Pirms jūsu prātu būs pārņēmušas negatīvās emocijas un naids, jūs spēsit to pārveidot pozitīvā enerģijā. Jūs sapratīsiet, ka naids ir tikai neziņa. Piešķiriet negatīvajām domām citu spēku – pārvērtiet tās mīlestībā!

“Es vēlu tev laimi!“ Pamēģiniet, un redzēsiet, cik ļoti mainīsies jūsu dzīve!” teic Holivudas aktieris un budisma praktizētājs Ričards Gīrs.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz