Publicēts video ar kadriem no Kardašjanas viesnīcas numura pēc aplaupīšanas

Kima Kardašjana video

Francijas policija meklē neidentificētu personu, kurš nofilmējis Kimas Kardašjanas viesnīcas numuru pēc aplaupīšanas. Protams, kadri iemūžināti bez Kimas ziņas.  

Video redzama pati realitātes šovu zvaigzne, kas, ietinusies pledā, sēž uz dīvāna un ar kādu sarunājas videočatā. Tai pat laikā viņas asistents un apsardzes darbinieki sarunājas savā starpā, enerģiski žestikulējot, raksta TMZ.

Kā pavēstījuši izdevuma avoti, Kardašjana šobrīd kopīgi ar Francijas tiesībsargājošajiem dienestiem cenšas noskaidrot, kurš bijis tas neģēlis, kas to visu paslepus nofilmējis.  Francijā, tāpat kā daudz kur citur pasaulē, ir spēkā likums, kas aizliedz filmēt kādu, ja šī persona nav to atļāvusi darīt.

Ja izdosies atrast video autoru, viņam draud līdz pat gadu ilgs cietumsods vai soda nauda 50 000 USD apmērā, norāda TMZ.

Kā zināms, 3.oktobra naktī Kima Kardašjana tika aplaupīta. Viņas viesnīcas numurā ielauzās par policistiem pārģērbušies laupītāji, kas salonu lauveni sasēja un iespundēja vannasistabā. Piedraudot ar ieroci, noziedznieki lika Kimai atdot visas dārglietas. Neģēļi Kardašjanai atņēma laulību gredzenu ar 20 karātu briljantu un citas dārglietas, kopā par apmēram 10 miljoniem eiro.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz