Prēmijā naudas vietā izsniedz gumijas sievietes

gumijas sievietes

Gumijas sievietes intīmām nodarbēm gaidītās ikgadējās naudas prēmijas vietā saņēmuši ķīniešu uzņēmuma „Lianlian” programmētāji.

Uzņēmums nodarbojas ar virtuālo iepazīšanās aplikāciju izstrādāšanu viedierīcēm.

premija-naudas-vieta-izniedz-gumijas-sievietes-02

Uzņēmuma ģenerāldirektors Vans Juičži pavēstījis, ka tādā veidā vēlējies ikgadējo bonusu padarīt „neparastāku”, ņemot vērā to, ka vairākums darbinieku ir gados jauni cilvēki.

premija-naudas-vieta-izniedz-gumijas-sievietes-03

Gumijas seksa lelles saņēma darbinieki, kuri vēl nav atraduši savas „otrās pusītes”, kā arī tie, kuri uz darbu Pekinā brauc no Ķīnas mazpilsētām. Uz mājām pie sievas šie darbinieki tiek tikai brīvdienās. Ķīnieši savām laulātajām draudzenēm lielākoties izvēlas būt uzticīgi, tāpēc viņi bija priecīgi par šādu gumijas dāvanu.

premija-naudas-vieta-izniedz-gumijas-sievietes-04

Tika sarīkota pat speciāla darbinieku sapulce, kurā apdāvinātie programmētāji saņēma sīku instrukciju, kā ar seksa rotaļlietām jāapietas.

gumijas sievietes

Kā raksta The South China Morning Post, citi uzņēmuma darbinieki prēmijā saņēma katrs pa 2,5 kilogramiem cūkgaļas, iešļūcenes, ķīniešu aso mērci, gaisa atsvaidzinātāju un kuponus karaoke apmeklējumam.

Vai jūs nevēlētos saņemt šādu prēmiju? Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: The South China Morning Post

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Prēmijā naudas vietā izsniedz gumijas sievietes"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
zviedrs
zviedrs

Preci uz Ķelni!!! Bet Latvijā varam pretoties imigrācijai!

Portālā manabalss.lv 23. janvārī tika savākti pirmie 1000 paraksti par referenduma ierosināšanu sakarā ar Eiropas Savienības uzspiesto imigrāciju.
Parakstu vākšana manabalss.lv uzsākta pēc Rīcības partijas valdes priekšsēdētāja Normunda Grostiņa iniciatīvas. Ja iniciatīvu atbalstīs 10 000 Latvijas pilsoņu, tā tiks izskatīta Saeimā.
Iepriekš Normunda Grostiņa iesniegtā iniciatīva par PVN samazināšanu pārtikai manabalss.lv ieguva ap 15 000 pilsoņu atbalstu un tika ilgstoši izskatīta Saeimā, tā tuvinot sabiedrības interesēm atbilstošu risinājumu nākotnē.

Sagatavoja Latvijas Nākotnes Institūts

wpDiscuz