Plus size modele notievē par 108 kg pēc šokējoša atgadījuma lidostā

plus size modele

Plus size modele Rozija Merkado (Rosie Mercado) nekad nav bijusi tieva, taču pēc trīs bērnu laišanas pasaulē viņas svars sasniedza teju 200 kilogramus. Pēc ilgas cīņas ar lieko svaru Rozijai izdevās zaudēt vairāk nekā 100 kilogramus.

Būdama 179 centimetrus gara, Rozija svēra 185 kilogramus. Taču ne jau cipars, ko rādīja svari lika modelei mainīt dzīvi, bet gan kāds apkaunojošs atgadījums lidostā.

“Jaunais vīrietis reģistrācijā paskatījās uz mani un teica, ka jāpiemaksā par vēl vienu vietu lidmašīnā, jo vienā vietā es vienkārši neietilpšu. Viņš to pateica tik skaļi, ka to dzirdēja visi rindā stāvošie cilvēki, daži kļuva nikni, bet citi vienkārši pasmējās. Es sāku raudāt, piemaksāju par papildu sēdvietu, bet pēc tam lidojuma laikā man bija pāris stundu, lai to visu apdomātu,” atceras Rouzija.

 

plus size modele

Plus size modele Merkado nolēma mainīt savu dzīvi. Lai atbrīvotos no 100 kilogramiem, Rozijai bija vajadzīgi pieci gadi.

 

plus size modele

 

Plus size modele notievēja pašas spēkiem. „No pirmajiem 50 kilogramiem es atbrīvojos, pateicoties fitnesam, skriešanai un soļošanai. Vēl 50 kg man izdevās zaudēt, samazinot kuņģi, izmantojot diētu, kurā ir maz ogļhidrātu, un sportojot sešas reizes nedēļā – katru dienu es veicu 15 000 soļus,” stāsta Rozija.

plus size modele

Tagad Rozija sver 77 kilogramus, filmējas reklāmās un vada skaistumkopšanas kursus apaļīgām sievietēm.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: capelino.com

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz