Piedzērušās slavenības: čurā biksēs, rāpo, izģērbjas un kaujas

piedzerusas-slavenibas-00

Piedzērušās slavenības, lai kādas dīvas būtu, diemžēl kļūst tieši tik pat smieklīgas, kā parasta sakņu veikala pārdevēja. Nesen jau rakstījām, kā Viktorija Bekhema apčurājusies izstreipuļoja no sava veikala gadadienas ballītes. Zaudēt ģīmi kaujā ar zaļo pūķi ir iznācis arī vairākām citām Bekhemas cunftes māsām.

 

Viktorija Bekhema

piedzērušās slavenības

No sava veikala gadadienas ballītes prom devās piečurātās biksēs un streipuļojot.

41 gadu vecā stila ikona acīmredzot nekā citādi no jautrību telpas prom doties nebija spējīga, kā vienīgi ieķērusies laulātā drauga Deivida elkonī. Turklāt paparaci uzmanību piesaistīja arī aizdomīgais slapjums starp Viktorijas kājām, tomēr Bekhemu ģimenes pārstāvis steigšus paskaidrojis, ka kundze nejauši izgāzusi sev klēpī šampānieša glāzi…

 

Kamerona Diaza

piedzērušās slavenības piedzērušās slavenības

Četrrāpus no bāra

Kā liecina fotogrāfijas, Diaza lustīgi pavadījusi laiku vienā no Kalifornijas bāriem, jo iznākot no ballītes, turpat pie bāra durvīm nogāzās un pēc tam uzslējusies kājās līdz savai automašīnai aiztenterēja tikai ar vīra palīdzību, kurš savu zvaigžņoto laulāto draudzeni centās pasargāt no iespējamas savainošanās.

 

Dženifera Lourensa

piedzērušās slavenības

Pozē fotogrāfiem ar degunā sabāztiem suši kociņiem

Jūnijā dzeltenās preses fotogrāfi pieķēra „Bada spēļu” zvaigzni pavisam dīvainā izskatā, kad Dženifera iznāca no restorāna ne tikai skaidri pamanāmā „pālī”, bet arī ar degunā un matos saspraustiem suši kociņiem. Aktrise, šķoboties un vaibstoties, labprāt pozēja paparaci. Pēc „performances” ar suši kociņiem degunā, Lourensa iesprauda tos savā matu ērkulī.

 

Lēdija Gāga

piedzērušās slavenības

Noveļas pie uz automašīnas

Augusta vidū fotogrāfi iemūžināja piedzērušos Lēdiju Gāgu brīdī, kad viņa iznāca no kāda restorāna Losandželosā. Dziedātāja it nemaz nemēģināja noslēpt savu kondīciju, tieši pretēji – hihināja, ķiķināja un visādi izrādīja savu jautro garastāvokli. Tikusi līdz automašīnai, Lēdija Gāga novēlās, taču tas viņas omu nesabojāja.

Džesika Simposne

piedzērušās slavenības

Tiešajā ēterā piedzērusies

Nesen Džesika Simpsone prezentēja savu apģērbu un aksesuāru jauno kolekciju televīzijas šovā tiešajā ēterā. Jāteic, ka dziedātājas izskats bija diezgan, khmm…, interesants: radās iespaids, ka Simpsone ir krietnās burās.

Tiešajā ēterā Simpsone demonstrēja vairākas lietas no savas jaunās kolekcijas, komentējot tās — precīzāk, mēģināja to izdarīt. Dīvai mežģījās mēle, viņa hihināja, aizmirsa sakāmo un tik tikko spēja noturēt galvu.

https://www.youtube.com/watch?v=zsK2e7IIf1g

Lindsija Loena

piedzērušās slavenības

Skraida plika draugu kāzās

Augusta izskaņā Lindsija viesojās draugu – miljonāra Džastina Etcina un fotomodeles Lanas Zakoceli kāzās. Ballītē 29 gadus vecā dīva acīmredzot kārtējo reizi iešmigoja par daudz, jo sarīkoja striptīza priekšnesumu, dejojot plika uz jahtas klāja. Kā apgalvo acukiecinieki, skandalozā meiča jau pirms kaildejas uzvedusies neadekvāti un žēlojusies, ka kāds viņas dzērienam piejaucis narkotikas. Neraugoties uz to, ka Loena rehabilitācijas centros ārstējusies no alkoholisma un narkotiku lietošanas sešas (!!!) reizes, viņai joprojām patīk apreibināties.

 

Mailija Sairusa

piedzērušās slavenības

Iekausta bijušo draugu koncerta laikā

Mailija ir meitene, kurai nepatīk runāt aplinkus. Viņa neslēpj, ka jūtas vīlusies par to, kā izrīkojās aktieris Liams Hemsvorts, kurš pārtrauca attiecības ar Sairusu un pēc tam publiski paziņoja, ka viņas rīcība ir bijusi pretīga. Mēs visi zinām, cik grūti ir atturēties no atmiņām par bijušajām attiecībām tad, kad esi „ierāvis simts gramus”.

Slavenības nav izņēmums – Mailija nenoliedz, ka viņai pēc pāris glāzītēm sīvā galvā lien drūmas domas, un atklāti stāstīja par savām dvēseles sāpēm sava koncerta apmeklētājiem klubā G-A-Y Heaven: „Es šodien esmu pillā un man gribas lamāties. Tūlīt es jums nodziedāšu dziesmu, kuru esmu veltījusi visiem kretīniem, kuri kādreiz mani ir piekrāpuši, — savu runu sāka Sairusa, nekautrējoties no piparotiem vārdiņiem. —  Es jutos absolūti iztukšota, nodota un lūk, ko izlēmu: lai viņš iet pie velna! Mana atriebība būs dziesma, kura kļūs par pirmo numuru. Tu negribi mani vairs redzēt? OK, tad tev būs mani jādzird katru mīļu dienu, katru reizi, kad ieslēgsi radio savā mašīnā. Mans hits atgādinās tev, kāds sūda gabals tu esi!”. Te viņa, protams, domāja Wrecking Ball.

Rianna

piedzērušās slavenības

Teju netika līdz skatuvei un sajauca Poliju ar Dāniju

Rianna 2013.gadā pirms koncerta Polijas pilsētā Gdaņskā tik ļoti uztraucās, ka „drosmei” iedzēra mazliet par daudz. Lai nokļūtu uz skatuves, dziedātājai bija nepieciešama apsardzes vīru palīdzība. Kaut kā tur tikusi, Rianna iekliedzās: „Dānija! Es jūtu tavu mīlestību!”Acīmredzot, dāņu fanu mīlestība ir tika varena, ka Rianna to sajuta pat Polijā.

Naomi Kembela un Kara Delavinja

piedzērušās slavenības

Naktsklubā sakaujas

Abas skaistules martā kādā Parīzes naktsklubā krita viena otrai matos, sarīkojot kautiņu Dašas Žukovas ballītē. Kautiņa iemesls it kā esot bijis kāds Delavinjas neglaimojošs komentārs par klāt neesošo Riannu, kuru aizstāvēt metās Naomi. Interesanti, ka abas modeles ir vienādi labas draudzenes Riannai. Tomēr „melnā pantera” acīmredzot nolēma savu draudzību pierādīt ar dūru palīdzību. Taisnība gan, kautiņš spontāni sākās un tikpat spēji aprāvās, un daži viesi vispār nesaprata, kas notiek.

 Avots: East News

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz