Pensionārs un viņa Volkswagen no koka

Volkswagen no koka

Tāds Volkswagen, kāds ir septiņdesmit vienu gadu vecajam pensionāram no Bosnijas Momiram Božikam (Momir Bojic), visticamāk, nav nevienam citam plašajā pasaulē: sirmgalvis veltījis divus gadus, lai savu 1975.gada izlaiduma Volkswagen „vabolīti” pārvērstu braucošā kokgrebumā.

Volkswagen

 

Božika Volkswagen automašīnas virsbūve ir klāta ar vairāk nekā piecdesmit tūkstošiem ar roku izgrebtu koka zvīņu. Teju ikviena apdares detaļa pilnībā funkcionējošajam automobilim, sākot no logu tīrītājiem un beidzot ar atpakaļskata spoguļiem un riteņu dekoratīvajiem diskiem, ir rūpīgi izgrebta no gaiši brūna ozolkoka.

 

Volkswagen
„Ko gan te lai saka? Ja cilvēkam patīk automašīnas, tad viņš ar tām var darīt visu ko, – ar lepnumu teic neparastā automobiļa Volkswagen īpašnieks. – Daudzi mani uzskata par dīvainu un jautā, kā gan es kaut ko tādu varēju dabūt gatavu. Bet kāpēc gan nē? Ja cilvēkam kaut kas patiešām patīk, tad viņš spēj paveikt brīnumu lietas”.

Volkswagen

Volkswagen
Īstenot sapni bosniešu pensionāram palīdzējusi viņa uzticamā dzīvesbiedre: „Bija nepieciešamas tikai pāris dienas, lai mana sieva un es izgrebtu zvīņas automobiļa panelim, taču man laiks nenozīmē neko. Esmu perfekcionists, tāpēc uzskatu, ka precizitāte detaļās ir daudz svarīgāka nekā laiks, kas ieguldīts tās izgatavojot”, – izdevumam Metro pastāstījis pensionārs.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Pensionārs un viņa Volkswagen no koka"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
...
...

uznāca vecums un izdomāja, ka kaut ko gribas pēc sevis atstāt, lai viņu atceras kaut kur vēstures annālēs…

wpDiscuz