Pensionārs Džefrijs Laifs: mainīt dzīvi var jebkurā vecumā

Dzefrijs-laifs4

Džefrijs Laifs (Jeffrey Life), pensionēts amerikāņu ārsts, ar savu piemēru ir pierādījis, ka sākt nodarboties ar fitnesu un mainīt dzīvi var jebkurā vecumā.

Dzefrijs-laifs1

Līdz sešdesmit gadu vecumam dakteris Laifs no Ņujorkas ASV dzīvoja tāpat kā vairums vīriešu pusmūžā. Viņam bija liekais svars, cukura diabēts un vesela plejāde no tā izrietošu kaišu. Taču tad kādu dienu Džefrijs Laifs paraudzījās uz savu spoguļattēlu un nolēma nepadoties melanholiskajam noskaņojumam, kas aizvien vairāk sāka pārņemt viņa apziņu. Vīrietis kardināli mainīja savu dzīvesveidu.

Dzefrijs-laifs

Sešdesmit gadu vecumā amerikānis Džefrijs Laifs pirmoreiz dzīvē spēra soli sporta zālē, kur turpmāko triju mēnešu laikā viņam izdevās „nomest riepu” – viņš atbrīvojās no 25 kilogramiem. Tādu rezultātu iedvesmots, pensionētais ģimenes ārsts nolēma nopietni ķerties pie sava ķermeņa uzlabošanas, kopīgi ar treneri izstrādāja treniņu programmu, kuru cītīgi īstenoja un, cepuri nost, jau drīz vien sajuta pārmaiņas – kaites sāka mazināties, bija izčibējis “alus vēderiņš”, bet viņa augums sāka iegūt atlētiskas aprises. Bodibildings pensionētajam ārstam kļuva par sava veida narkotiku – viņš katru dienu vairākas stundas nodarbojās sporta zālē, skrēja, peldēja un pat izmēģināja spēkus cīņas sporta veidos.

Dzefrijs-laifs7

Tomēr būsim godīgi – māti dabu nevar piemānīt. Bet aizkavēt, izrādās, var gan. Papildus treniņiem sporta zālē un sabalansētai ēdienkartei, dakteris Džefrijs Laifs palīdz savam organismam kļūt ideālam ar pārtikas piedevām, kas satur testosteronu. Kā zināms, iestājoties andropauzei, vīrieša ķermenī samazinās testosterona līmenis, kas savukārt palēnina muskuļu masas pieaugumu.

Dzefrijs-laifs2

Dzefrijs-laifs3

Mūsdienās 77 gadus veco Džefriju Laifu Amerikā zina ikviens pensijas vecuma vīrietis, kurš nolēmis nepadoties stereotipam – pensionāram ir jāsēž dārzā zem ābeles un jāgaida nāves stundiņa. Džefrijs Laifs vairs nepraktizē kā ģimenes ārsts, bet visas uz savas ādas pārbaudītās zināšanas liek lietā, lai palīdzētu arī citiem pusmūža cilvēkiem mainīt dzīvi un uzlabot savu fizisko formu. Pensionētā ārsta grāmata “The Life Plan” (“Plāns dzīvei”) ir bestsellers un pārtulkota vairākās valodās. Džefrijam Laifam ir arī mājas lapa, kurā konsultāciju var gūt visi tie, kuri ir nolēmuši nepadoties vecumam.

Dzefrijs-laifs5

Dzefrijs-laifs6

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Pensionārs Džefrijs Laifs: mainīt dzīvi var jebkurā vecumā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Kārlis
Kārlis

Vecis malacis !

wpDiscuz