Pēc Kardašjanas aplaupīšanas aptur realitātes šovu ar viņas dalību

aplaupīšanas

Pagaidām uz nenoteiktu laiku apturēta realitātes šova «Keeping up with the Kardashians» veidošana pēc tā zvaigznes Kimas Kardašjanas aplaupīšanas Parīzē, vēsta telekanāls “E!”.

“Pašreiz svarīgākā mums ir Kimas labklājība. Mēs vēl neesam izlēmuši, kad atsāksim šova filmēšanu,” paziņojis telekanāla pārstāvis.

Kā ziņots, svētdien par policistiem pārģērbušies bruņoti laupītāji Parīzes viesnīcā Kimai Kardašjanai nolaupīja dārglietas desmit miljonu eiro vērtībā. Pirmdien zvaigzne ieradās Ņujorkā, taču ceturtdien Kardašjana tika manīta pametam savu Manhetenas dzīvokli ar vīru Kanje Vestu un abiem pāra bērniem, lai dotos, domājams, uz ģimenes mājām Kalifornijas dienvidos.

Kopš slavenības aplaupīšanas un viņas ierašanās Ņujorkā gan Kima, gan viņas vīrs nebija rādījušies sabiedrībā. Tāpat arī Kardašjanu ģimene, kas arī piedalās realitātes šovā, sociālajos tīklos nav bijusi pārāk aktīva.

Izdevums TMZ un žurnāls  US Weekly ceturtdien ziņoja, ka Kardašjana plāno pārtraukt darbu aptuveni uz vienu mēnesi. TMZ arī atsaucās uz nezināmu avotu, kas apgalvo, ka Kardašjana pēc atgriešanās darbā plāno samazināt aktivitāti sociālajos tīklos.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz