Pēc dzemdībām tikai divas dienas, bet figūra ideāla – tas ir iespējams!

pēc dzemdībām
“Katras sievietes pieredze ir citādāka, un viena cilvēka taisnība nevar būt otra cilvēka taisnība. Šis gluži vienkārši ir mans ceļš, un es vēlos to jums parādīt,” tā Sofija rakstīja pie savām fotogrāfijām.

Amerikāņu fitnesa entuziaste Sofija Gvidolīna (Sophie Guidolin) publicējusi sociālajos tīklos savas fotogrāfijas tikai divas dienas pēc dzemdībām, kad nāca pasaulē viņas dvīņu meitiņas Evija un Ārija (Evie and Arya). Gvidolīna izdevumam Daily Mail atklājusi, ka figūras atgūšana nebūs viņas galvenā prioritāte, tomēr saviem sekotājiem vietnē Instagram vēlas padalīties ar “savu realitāti”.

Attēlam, kurā viņa redzama melnā apakšveļā ar nelielu pēcdzemdību punci, 26 gadus vecā Sofija pierakstījusi: “Šodien ir pagājušas divas dienas kopš laidu pasaulē savas dvīņu meitiņas.”

pēc dzemdībām
“Šī ir mana realitāte.” Sofija Gvidolīna publicēja savas pēcdzemdību fotogrāfijas tikai divas dienas pēc lielā notikuma.

“Lai šīs fotogrāfijas rādītu sabiedrībai, ir nepieciešama liela drosme, jo es tikai pavisam nesen atkopos pēc dzemdībām. Es nevēlējos tik ātri atsākt aktivitātes, taču tas bija daudz vienkāršāk, domāju un atlabšana līdz šim brīdim notiek neticami ātri. Katrs mazulis svēra apmēram 3 kg. Tas nozīmē, ka grūtniecības laikā papildu nēsāju tikai 6 kg svara, un es lepojos, ka mans ķermenis ir ar to lieliski ticis galā.”

pēc dzemdībām
Sofija publicēja “Pirms” fotogrāfijas tikai trīs dienas pirms dzemdībām.

“Daudzas sievietes publisko fotogrāfijas divas nedēļas pēc dzemdībām, kur vēders ir ideāls. Taču šī ir mana realitāte. Uzreiz nekas nepazūd. Mana dzemde vēl aizvien samazinās, lai atgūtu savu iepriekšējo izmēru. Mans vēders ir kā želeja, un tas ir ļoti mīksts, kad tam pieskaras. Attēlos esmu tieši tajā pašā apakšveļā, kurā biju redzama fotogrāfijās pirms dzemdībām. Katras sievietes stāsts ir citādāks. Es gluži vienkārši dalos ar savu pieredzi”, izdevumam stāsta fitnesa entuziaste.

Sofijas attēli ir saņēmuši neskaitāmus komentārus, kuros tiek pausts atbalsts un apbrīna, kā arī laba vēlējumi. Par Sofijas izskatu komplimentus izsaka daudzi.

“Es apbrīnoju savu ķermeni, savus bērnus un mīlestību, kas mūs visus piepilda. Paldies par laba vēlējumiem!”

Saviem 200 000 sekotājiem Sofija pavēstīja: “Iepazīstieties – manas meitiņas Evija un Ārija. Abas sver gandrīz 3 kg katra un ir veselas, skaistas meitenītes.”

pēc dzemdībām
Mātes mīlestība: Sofijas meitiņām Evijai un Ārijai jau ir apmēram 28000 sekotāju viņu pašu Instagram profilā.

Sofija velti laiku netērē un vēlas padarīt savas meitiņas par sociālo tīklu zvaigznēm, izveidojot viņu privāto Instagram kontu, kuram jau šobrīd ir vairāk nekā 28 000 sekotāju. Fitnesa trenere saņem neskaitāmus laba vēlējumus visos sociālajos tīklos.

pēc dzemdībām
Par dvīnīšu nākšanu pasaulē Sofija pavēstīja sociālajos tīklos

Taču Sofijas entuziasms aizrauj ne visus. Lai arī sievietes stāsts ir piesaistīja daudzus un vairums pauž apbrīnu, ir arī tādi, kuri izteikuši kritiku par to, ka Sofija turpināja nodarboties ar sportu arī grūtniecības laikā.

Saviem uzticamākajiem faniem Sofija grūtniecības laikā regulāri rādīja video un fotogrāfijas, kur bija redzams viņas progress. Tikai 34. grūtniecības nedēļā topošā māmiņa atteicās no intensīvajām sporta nodarbībām.

Viņas treneris un padomdevējs uztura jautājumos publicējis internetā video ar grūtnieces pēdējo nodarbību. Sofija, kas parasti ir ļoti atvērta un pozitīvi noskaņota, stāsta par izaicinājumiem. “Lai arī grūtniecība ir dāvana un to nevajadzētu uztvert kā pašsaprotamu, tā nebūt nav viegla, īpaši, ja nēsājat dvīņus,” norāda Sofija.

Pareizi vai nepareizi, spriedums lai paliek katra paša ziņā. Šī ir Sofijas izvēle.

 

Avots: Daily Mail

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz