Pāvels Globa: Eiropas Savienība sabruks, Latvija izkulsies no krīzes 2020.gadā

Pāvels Globa

Šis ir fragments no 2011.gada 29.decembrī laikrakstā “Subbota” publicētās astrologa Pāvela Globas prognozes. Un jāatzīst, ka tā lielā mērā sakrīt ar to, kas notiek pasaulē šobrīd un kā par to varam pārliecināties šobrīd. Varbūt  kāds satraukts prāts nedaudz nomierināsies to izlasot, jo Globas prognozē karš Latvijā nav paredzēts.

“Es gribētu iepriecināt visus cilvēkus, kas ir noguruši no krīzes ar labvēlīgu nākotnes prognozi, bet diemžēl, planētas saka pretējo,” laikrakstam “Subbota” saka krievu astrologs Pāvels Globa.

“Nākamie trīs gadi būs paši smagākie pēdējo 70 gadu laikā kopš Otrā pasaules kara beigām,” norāda astrologs.

Globa secina, ka globālās ģeopolitiskās intereses ir sasniegušas tādu līmeni, ka tās ir atrisināmas tikai ar kariem. Nākamā valsts, kur uzliesmos karš, pēc astrologa domām, būs Sīrija, karadarbība pārņems visus Tuvos Austrumus, nav izslēgts, ka parādīsies jauni ieroču veidi.

“Manuprāt, Putins pašlaik ir vienīgais cilvēks, kurš var kaut ko izmainīt planetārā mērogā. Kopā ar Medvedevu. Plus Ķīnas valdība.” Pāvels Globa pareģo, ka, ja nekas netiks darīts, karadarbība ap 2014.gadu var skart arī Krieviju, un tā sāksies no Kaukāza. Krievijai visproblemātiskākais būšot 2013. – Čūskas gads.

Pāvels Globa min neizskaidrojamo Krievijas vēsturisko notikumu saistību ar dzejnieka Mihaila Ļermontova dzimšanas un nāves gadiem – viņš dzimis 1814., miris 1841.gadā. Pēc simts gadiem šajos datumos sākās Pirmais pasaules karš (1914) un Lielais Tēvijas karš (1941). Ļermontova 150 gadu dzimšanas gadā tieši dzimšanas datumā gāza Hruščovu, bet 1991.gadā 150. nāves dienā sabruka PSRS. Tāpēc Globa ir satraukts par 2014.gadu, kad būs Ļermontova 200. dzimšanas diena, turklāt notiks Olimpiskās spēles Sočos – tur, kur nogalināja Ļermontovu…

Kad beigsies krīze? Astrologs uzskata, ka 2013.- 2014. gados ir gaidāms jauns krīzes vilnis, kas būs ilgstošs. “Latvija izkulsies no krīzes pēdējā no visām Eiropas valstīm, aptuveni ap 2020.gadu. Eiropas Savienība sabruks. ES iekšienē jau sen ir parādījušies centrbēdzes spēki, kas lēnām, bet noteikti ved uz sašķelšanos. (..) ES vietā, kā esmu jau vairākkārt teicis, izveidosies vairākas apvienības: Viduseiropas, Eiropas dienvidvalstu, Ziemeļbaltijas. 16. gadsimtā sabrukušajai Hanzas Savienības idejai vajadzētu atdzimt. Tieši šo Hanzas ceļu ies Latvija,” norāda Pāvels Globa.

No laikraksta “Subbota”

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

4 Komentāri on "Pāvels Globa: Eiropas Savienība sabruks, Latvija izkulsies no krīzes 2020.gadā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Ezis
Ezis

Intereses pēc saglabāju viņa iepriekšējo pareģojumu Latvijai, nesen pārlasīju, nekas no tā nebijapiepildījies…

Kārlis
Kārlis

Nezināju ka pie mums kādam interesē tādu ākstu fantāzijas :)

Rita
Rita

Viss notiek! Latvānija izkulsies no saviem mēsliem pēdējie tapēc ka zags, melos līdz pēdējam dombrovskim, zaķim, āboltiņai un pārējai neliešu svarai. Un tupie latvāņi uz to skatīsies kā pārbiedēti truši.

xyz
xyz

Paavels Globa – rsdzamaakais Krievijas sharlataans.

wpDiscuz