Pasaulē īsākais pāris – viņa augums 88,4 cm, viņas 89,4 cm

pasaulē īsākais pāris

Pasaulē īsākais pāris, kur gan vīrieša, gan sievietes augums nav garāks par 90 cm, pierādījuši, ka izmēram nav nozīmes, ja runājam par mīlestību.

Brazīlieši Paulo Gabriēls da Silva Barross (Paulo Gabriel da Silva Barros)  un Katjusija Hošino (Katyucia Hoshino)  ir punduri – viņa augums ir 88,4 cm, bet viņas – 89,4 cm. 30 gadus vecajam Paulo ir reta ģenētiska kaite – distrofiskā pundurība, kam raksturīga sistēmiska kaulu displāzija. Savukārt Katjusijai ir iedzimta hondrodistrofija, kas neļauj augt kauliem. Paulo strādā par advokāta sekretāru, bet viņa mīļotā sieviete ir skaistumkopšanas salona īpašniece.

pasaulē īsākais pāris

Pasaulē īsākais pāris lolo sapni tikt ierakstītiem Ginesa rekordu grāmatā. Savulaik viņi viens otru atrada sociālajos tīklos pirms desmit gadiem, kur sāka sarakstīties čatā. Paulo stāsta, ka tā bijusi mīlestība no pirmā acu skata. „Viņa jau kopš pirmā mirkļa man šķita brīnumdaiļa, tiklīdz viņu ieraudzīju,” – stāsta vīrietis.

pasaulē īsākais pāris

Taču sākumā simpātijas nebija abpusējas. 26 gadus vecā Katjusija čatā viņu nobloķēja: „Paulo bija pārāk uzbāzīgs, kad es pirmo reizi sāku ar viņu komunicēt. Viņš flirtēja, mētājot nodeldētas frāzītes, kas man likās vulgāras.”

pasaulē īsākais pāris

Tā šis mīlas stāsts varēja beigties pat nesācies, bet pēc 18 mēnešiem Katjusija piepeši nolēma pielūdzēju čatā atbloķēt. Sieviete atceras: „Kādā jaukā dienā manā prātā kaut kas apgriezās, un es atbloķēju viņu. Tobrīd man viņš šķita vairāk piemērots sarakstei”.

pasaulē īsākais pāris

„Kad viņa mani atbloķēja, nepagāja pat minūte, kad es viņai uzrakstīju. Mēs sākām sarakstīties, un viņa man teica, ka es uzvedoties jau daudz pieņemamāk”, – stāsta Paolo.

pasaulē īsākais pāris

Pēc diviem mēnešiem vīrietis devās 300 km tālā ceļā, lai beidzot satiktu savu sirdsdāmu vaigu vaigā. Viņš atceras, ka ieraugot Katjusiju, bijis pārsteigts, cik skaista viņa ir. Taču izredzētā bija kautrīga, turklāt viņai nepatika tas, kā Paulo bija apģērbies: „Viņam mugurā bija oranžs krekls, džinsi un uz deguna saulesbrilles. Par laimi, tagad viņš ir iemācījies ģērbties labāk”. „Man patika arī tas, cik mīļi viņa sarunājas, ne tikai daiļums”, atzīstas vīrietis.

pasaulē īsākais pāris

Pretēji Katjusijas bažām par lielo attālumu, kas viņus šķir, pēc piecām dienām pāris sāka satikties, bet pēc četriem gadiem – dzīvot kopā. „Es nekad agrāk ne ar vienu vīrieti uz randiņiem nebiju gājusi, tā ka Paulo ir mans vienīgais, visa mana dzīve”, – saka Katjusija.

pasaulē īsākais pāris

Abi stāsta, ka viņu kopdzīve ir tieši tāda pati kā citiem pāriem. Paulo ir speciāli aprīkota automašīna, ar kuru viņš brauc, bet Katjusijas skaistumkopšanas salons ir īpaši piemērots viņas augumam. Paulo kaļ arī nākotnes plānus – viņš nolēmis balotēties savas dzimtās pilsētas Itapevi mēra amatam.

„Pats labākais mūsu attiecībās – tuvība un draudzīgums. Viņa atbalsta mani it visā, viņa ir mans mazais cīnītājs”, – smaida Paulo. „Mēs, tāpat kā visi citi, dažreiz strīdamies. Pāri, kas to nedara, nav normāli. Mūsu domas, pasaules redzējums un jūtas ir līdzīgas, un tas patiešām ir lieliski. Viņas labākā īpašība – vienkāršība. Viņa ir tāds pat cilvēks, kā jebkurš cits.”

pasaulē īsākais pāris

„Es domāju, ka pārī mēs esam katrs citāds, nevis viens cilvēks. Mēs runājam par savām attiecībām, apspriežamies un pieņemam kādu lēmumu. Man ir ļoti smags raksturs, ar mani sadzīvot nav viegli, bet Paulo ir tik saprotošs un pacietīgs, un tieši tas man viņā šķiet pats pievilcīgākais”.

pasaule-isakais-paris-13

Pāris kopā dodas ceļojumos, apmeklē ballītes, mielojas ar saldējumu un japāņu virtuves ēdieniem. „Vairāk par visu citu mums patīk ēst un gulēt. Tas mums ļoti labi padodas”, – joko Katjusija.

pasaulē īsākais pāris

Īsā auguma dēļ Paulo un Katjusija nevar izmantot bankomātus, sabiedriskās tualetes un bāra letes viņu iecienītajos restorānos. „Man ir sarežģīti lietot cepeškrāsni, izlietni veļasmašīnu, kā arī atvērt durvis un logus”, – piebilst Kajusija.

pasaulē īsākais pāris

Abi atzīst, ka viņiem ir nācies saskarties ar diskrimināciju, garāmgājēji uz viņiem rāda ar pirkstiem un nekaunīgi nopēta, atklāti ņirgādamies par viņu īso augumu. „Man nākas katru dienu saskarties ar diskrimināciju. Katru dienu es izeju no mājas un sastopu ļaudis, kas rāda uz mani ar pirkstiem un sačukstas, tas nav nekas jauns. Tur neko nevar darīt,”- nopūšas Katjusija.

pasaulē īsākais pāris

Paulo un viņa mīļotā sieviete cenšas neņemt vērā sabiedrības attieksmi. Pēc astoņiem kopā pavadītiem gadiem abi ir nolēmuši apprecēties, tiesa gan – Paulo vēl mīļoto nav bildinājis. „Ja viņš nebūtu tik pacietīgs, mēs nespētu nodzīvot kopā astoņus gadus. Un es nebūtu tā, kas esmu šobrīd. Paulo man daudz ko ir iemācījis”, – stāsta Kajusija.

Pasaulē īsākais pāris pieļauj, ka kaut kad viņiem dzims arī bērni, kaut gan Katjusijai grūtniecība varētu būt sarežģīts process. „Mēs nolēmām, ka ļausim visam notikt, kā jānotiek. Ja runājam par nākotni, mēs domājam, ka nekad nedrīkst teikt „nekad”. Es gribētu apprecēties, es gribētu, lai mums ir pašiem sava māja un suņi. Un neatkarīgi no tā, būs mums bērni vai nebūs, es gribu būt laimīga. Tas arī viss.”

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Mirror

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz