Parazīti organismā – pazīmes, kuras bieži noturam par citu kaiti

parazīti organismā

Pazīmes, kas var liecināt par parazītiem organismā, sastopamas bieži, neatkarīgi no tā, cik gadu cilvēks ir nodzīvojis šai saulē. Analīzes ne vienmēr nepārprotami uzrāda, ka cilvēka organismā ieperinājušies parazīti. Cērmju nav, konstatē pavirši veikta asinsanalīze, un mēs parazītu invāziju sākam ārstēt, pieņemot to par citu nopietnu saslimšanu.

Uzmanīgi izlasiet sarakstu zemāk – ja vismaz četros punktos atklāsit atbilstību ar savu veselības stāvokli, steigšus dodieties pie ārsta, lai rūpīgi pārbaudītu savu ķermeni un vajadzības gadījumā veiktu organisma attīrīšanu no parazītiem. Tas ir ļoti svarīgi gan bērniem, gan pieaugušajiem, — parazīti vājina imunitāti un veicina bīstamu slimību attīstību. Ir dažādi tautas līdzekļi, kurus iesaka pielietot, taču vēlams tomēr vispirms doties vizītē pie ārsta.

1. Alerģija. Parazīti var bojāt zarnu sieniņas, izraisot nepārstrādātas barības nokļūšanu asinīs. Tas izraisa alerģisku reakciju. Parazīti un to dzīvības procesu norises produkti ir alergēni paši par sevi.

 2. Aptaukošanās. Kad cilvēka ķermenī ieperinās parazīti, tie sāk baroties ar vērtīgām uzturvielām, atstājot organismam nevērtīgās, „tukšās” kalorijas. Bieži tas ir iemesls liekajam svaram komplektā ar avitaminozi.

3. Paaugstināta nervu uzbudināmība. Parazītu izraisīta organisma saindēšanās rada pārlieku nervozitāti, depresiju, miega traucējumus.

4. Hroniski gremošanas traucējumi. „Slikto” fermenta prostaglandīna paveidu ražo daudzi parazīti, un tas mazina nātrija līmeni, kas savukārt izraisa gremošanas traucējumus.

5. Aizcietējumi. Daži parazīti savu izmēru dēļ var bloķēt dažādus orgānus. Piemēram, žults ceļu nosprostojums var novest pie aknu slimībām un dzeltes, savukārt zarnu nosprostojums pie aizcietējumiem, bet sliktākajā gadījumā pat līdz zarnu necaurejamībai un operācijai.

6. Nepārejošs nogurums. Vērtīgās vielas apēd parazīti, organisms novājinās. Cilvēks kļūst apātisks, pazeminās koncentrēšanās spējas, pasliktinās atmiņa.

7. Klepus. Uzkrītoši biežas elpceļu saslimšanas un klepus var liecināt par askardiozi – slimību, ko izraisa parazītiska cērme Ascaris lumbricoides.

8. Problemātiska āda. Parazīti izraisa nātreni, izsitumus, ekzēmu un citas alerģiska rakstura ādas reakcijas, alopēciju, perēkļveida ādas depigmentāciju, papilamas, dermatītus, psoriāzi, neirodermatītus utt..

9. Pēkšņa pamošanās naktī. Organisms grib tikt vaļā no toksīniem, tāpēc bieža pamošanās nakts vidū parazītu apsēstam organismam – ierasta lieta.

Atcerieties, ka par veselību ir jārūpējas vienmēr, tāpēc negaidiet līdz zvanīs zvani – ieklausieties, ko saka priekšā organisms. Labāk ir nokaut problēmu saknē, nekā vēlāk dakterēt ielaistas kaites.

 

Avots: Mind Body Green

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz