Ozijs Osborns šķirsies no sievas pēc 33 gadiem laulībā

Ozijs Osborns

Ozijs Osborns (67), leģendārais „roka papucis”, šķirsies no savas sievas Šēronas (63), ar kuru laulībā nodzīvojis 33 gadus, vēsta E! Online.

Kā informē izdevums, tuvākajā laikā Ozijs Osborns (Ozzy Osbourne) pametīs ģimenes 10 miljonus USD vērto savrupnamu Beverlihilzā. Interesanti, ka iemesls laulības šķiršanai nebūt nav mūziķa pārāk lielā aizraušanās ar apreibinošām vielām, kā varētu domāt. Jau vairāk nekā trīs gadus rokmūziķis „ir sausā” – Ozijs nelieto ne alkoholu, ne narkotikas.

Šķiršanās iemesls ir Osborna dēka ar frizieri Mišelu Piu (45) , par ko uzzinājusi Šērona. Kā noskaidrojies, Ozijs un friziermeistare regulāri sazvanoties un satiekoties nebūt ne tāpēc, lai nodarbotos ar matu kopšanu un veidošanu. Viņi savas tikšanās pavada daudz interesantākās nodarbēs.

Jāatceras, ka jau šī gada pavasarī sabiedrību šokēja Šēronas Osbornas paziņojums, ka viņas vīram savulaik bijuši seksuāli kontakti ar divām no četrām ģimenes nolīgtajām bērnu auklēm. Neraugoties uz to, ka viņa burtiski vai aiz rokas pieķērusi vīru gultā ar abām meičām, Šērona spējusi to viņam piedot. Turpretī šoreiz, šķiet, viņas pacietības mērs ir pilns.

 

Ozijs Osborns

Ozijs un Šērona iepazinās pagājušā gadsimta 70.gados, kad grupa Black Sabbath, kuras dalībnieks viņš ir, bija slavas zenītā. Vispirms Šērona kļuva par grupas menedžeri, bet vēlāk  – 1982.gadā – par Ozija sievu. Laulībā dzimuši trīs viņu bērni – Eimija, Kellija un Džeks, kuriem visiem jau ir pāri 30.

 

Ozijs pazudis pēc tam, kad Šārona izdzina viņu no mājas

Savukārt The Sun atsaucoties uz Ozija dēlu Džeku Osbornu, raksta, ka grupas Black Sabbath vokālists Ozijs Osborns pazudis.

eilgu laiku Ozijs dzīvojis viensnīcā, taču pēc tam no tās izvācies  un devies nezināmā virzienā.

The Sun raksta, ka mūziķa bērni centušies ar viņu sazināties, taču pūliņiem nebijis rezultātu.

Jāpiebilst, ka pirmās baumas par Osbornu pāra šķiršanos parādījās vēl 2013.gadā, taču toreiz Ozijs to noliedza.

 

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: E! Online.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Ozijs Osborns šķirsies no sievas pēc 33 gadiem laulībā"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
arī šitais
arī šitais

vecs muļķis!

wpDiscuz