Oskara 2016 ceremonijas stila katastrofas

stila katastrofas
Provokatīvi tērpi, bez šaubām, ir laba lieta, taču mēra sajūtai tomēr ir jābūt. Plus-size modeles Ešlijas Grehemas tēlā ir daudz vairāk vulgaritātes nekā seksapīla.

Svētdien, 28. februārī, Dolby teātrī Holivudā norisinājās 88. Amerikas Kinoakadēmijas balvas Oskars pasniegšanas ceremonija. Uzmanības fokusā šajā pasākumā ir ne tikai filmas un aktieri, bet arī tērpi. Kā vienmēr, bija arī stila katastrofas.

Un, bez šaubām, viena no pasākuma intrigām uzreiz pēc jautājuma, vai Leonardo di Kaprio beidzot iegūs ilgi kāroto zelta statueti, bija tērpi, kādos filmzvaigznes bija izvēlējušās šim pasākumam.

Diemžēl jāatzīst, ka ne visas kino pasaules lauvenes bija trāpījušas desmitniekā: lūk, piecpadsmit paši neveiksmīgākie „Oskara” ceremonijas tērpi.

oskara-2016-ceremonijas-stila-katastrofas-01
Mēģinājums atdarināt Deivida Bovija stilu Sendijai Pauelai nav pārāk labi izdevies.
oskara-2016-ceremonijas-stila-katastrofas-02
Modele Krisija Teigena atkārtojusi Kimas Kardašjanas savulaik pieļauto kļūdu, kas ne reizi vien būdama grūtniece izvēlējās raibu tērpu ar sīku rakstu, tāpēc kļūdama par apsmiekla objektu internetā – viņu salīdzināja ar dīvānu.

 

oskara-2016-ceremonijas-stila-katastrofas-03
Aktrise Kerija Vašingtona acīmredzot pārāk daudz ir skatījusies filmu „Greja piecdesmit nokrāsas”.

 

Rīza Viterspūna šoreiz ir salaidusi grīstē ne tikai ar tērpa lillā toni, kas griežas acīs, jo neatbilst viņas ādai, bet arī ar kleitas piegriezumu: nav īsti skaidrs, kas bijis iecerēts krūšu rajonā...
Rīza Viterspūna šoreiz ir salaidusi grīstē ne tikai ar tērpa lillā toni, kas griežas acīs, jo neatbilst viņas ādai, bet arī ar kleitas piegriezumu: nav īsti skaidrs, kas bijis iecerēts krūšu rajonā…

 

Lēdija Gāga vēlējusies būt oriģināla un izvēlējusies kleitas, bikšu un korsetes apvienojumu, turklāt ar dubultu banti uz krūtīm. Ne pārāk veiksmīgi, jo popdīva izskatās pēc marmora statujas.
Lēdija Gāga vēlējusies būt oriģināla un izvēlējusies kleitas, bikšu un korsetes apvienojumu, turklāt ar dubultu banti uz krūtīm. Ne pārāk veiksmīgi, jo popdīva izskatās pēc marmora statujas.

 

Keitas Vinsletas vakartērps lika zaudēt valodu visiem viņas pielūdzējiem, jo citkārt daiļā aktrise Oskara ceremonijā izskatījās kā miskastes maisu aptinusi.
Keitas Vinsletas vakartērps lika zaudēt valodu visiem viņas pielūdzējiem, jo citkārt daiļā aktrise Oskara ceremonijā izskatījās kā miskastes maisu aptinusi. Cerēsim, ka viņa atlaidīs stilistu, kas tērpu izvēlējās, un turpmāk nepiedzīvos šim līdzīgas stila katastrofas…

 

Vēl viens ekscentriska stilista upuris – topmodele Heidija Klūma. Asimetriskais tērps liek domāt, ka dizaineris tā arī nav varējis izlemt, kādu kleitu šūt un nolēmis apvienot „visu vienā”. Un par tām briesmīgajām puķēm vispār paklusēsim...
Vēl viens ekscentriska stilista upuris – topmodele Heidija Klūma. Asimetriskais tērps liek domāt, ka dizaineris tā arī nav varējis izlemt, kādu kleitu šūt un nolēmis apvienot „visu vienā”. Un par tām briesmīgajām puķēm vispār paklusēsim…

 

stila katastrofas
Runas Maras (Rooney Mara) tērps ir līdzīgs makramē salvetei. Vai aizkariem? Un kas tas, pie velna, par pikucīti  pakausī?!

 

Modele Lilī Koula, pēc visa spriežot, savu vakartērpu naktī pirms Oskara ceremonijas šuvusi pati, izmantojot tam vulkānu pētnieka skafandru. Bet laikam pietrūka laika, tāpēc sasprauda šur tur ar drošības adatām...
Modele Lilī Koula, pēc visa spriežot, savu vakartērpu naktī pirms Oskara ceremonijas šuvusi pati, izmantojot tam vulkānu pētnieka skafandru. Bet laikam pietrūka laika, tāpēc sasprauda šur tur ar drošības adatām…

 

stila katastrofas
Kopumā Emīlijas Klārkas kleita izskatās tīri jauki, bet šķiet, ka „Troņu spēļu” zvaigznei kāds ir nozadzis rotaslietas – tēls ir ļoti pieticīgs Oskara ceremonijai.

 

 

stila katastrofas
Nenoliedzami, samts šobrīd ir modē, bet Treisija Ellisa Rosa izskatās pēc dīvāna ar mežģīņu spilventiņiem.

 

Stila katastrofas
Neveiksmīgais dekoltē, kas placina Ešlijas Tīsdeilas krūtis, pateicoties kažokādas apmetnim pievelk skatienu neveiksmīgajam izgriezumam vēl vairāk .

 

stila katastrofas
Diāna Krīgere stila katastrofu topā nav pirmo reizi. Iespējams, zvaigzne ir nomainījusi stilistu un šāds, khmm, naktstērps ir jaunā padomdevēja ļauns joks?..

 

stila katastrofas
Eimija Adamsa Oskaru pasniegšanas ceremonijā bija ieradusies kleitā, kas vairāk atgādina zvejnieku tīklu, kam kāds nebēdnis uzšpricējis putukrējumu.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Cosmopolitan

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Oskara 2016 ceremonijas stila katastrofas"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Lady
Lady

Lady Gaga elegantāko un gaumīgāko tērpu TOPā ar šo kleitu bija topa augšgalā kā viena no labākajām.

wpDiscuz