No dzīves šķīries “Dead or Alive” savdabīgais solists Pīts Bērnss

Pīts Bērnss
57 gadu vecumā no dzīves šķiries astoņdesmitajos gados populārās britu grupas “Dead or Alive” solists Pīts Bērnss.
Mūžībā devies mūziķis, kurš pēdējā gadu desmitā popularitāti baudīja, galvenokārt pateicoties kardinālajām izskata izmaiņām. Dzīves laikā viņš veica vismaz 300 plastisko operāciju.

Bērnsa nāves iemesls esot sirdstrieka, atsaucoties uz viņa tuvinieku paziņojumu, vēsta ārvalstu mediji.

Pīts Bērnss grupu “Dead of Alive” dibināja 1980. gadā un kļuva par tās solistu un dziesmu autoru. Lielākos panākumus no muzikālās apvienības daiļrades guva 1985. gadā iznākusī dziesma “You Spin Me Round”.

Pīts Bērnss
Jau 80-tajos gados Pīts Bērnss izcēlās ar ekstravagantu grimu, taču vēl bez kardinālas izskata maiņas

Jau savas muzikālās karjeras ziedu laikos Pīts sabiedrības uzmanību pievērsa ar savu androgīno stilu. Gadiem ejot, viņš izmantoja plastikas ķirurgu palīdzību, lai vēl vairāk līdzinātos sievietei.

2006. gadā Bērnss piedalījās realitātes šovā “Celebrity Big Brother”, kas, starp citu, topos ļāva atgriezties arī viņa grupas lielākajam hītam.

Pīts Bērnss
2010.gads

Vēlāk ekstravagantais mūziķis piedalījās vēl vairākos televīzijas projektos, kuru centrālā tēma bija plastikas ķirurģija un tas, kādām pārvērtībām cilvēki ir gatavi sevi pakļaut.

Intervijās Bērnss neslēpa, ka dzīves laikā pārcietis vairāk nekā 300 operācijas, no kurām lielākajā daļā uzlabota viņa seja un novērstas agrāk veikto ne tik veiksmīgo operāciju sekas, bet 2006. gadā viņš deguna operācijas laikā gandrīz nomiris.

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz