Nenokavē tētu un meitu frizēšanās ballīti salonā Le Studio!

le studio

Kurš tētis gan nezina, ka mazās princesītes matu pīšana ir piņķerīgs pasākums. Var, protams, frizēšanās procesu apgūt, tā teikt, pašmācības ceļā. Taču gudri tēti dara citādi – viņi sestdien, 10.septembrī, kopā ar savām mazajām dāmām dosies uz skaistumkopšanas salonu LE STUDIO.

Tur ne tikai iemācīs, parādīs un pastāstīs kā sakārtot mazo lolojumu matus glītā frizūrā, bet arī pacienās ar gardumiem.

 

le studio

Tuvojoties Tēvu dienai, ko Latvijā katru gadu atzīmējam septembra otrajā svētdienā, skaistumkopšanas salons LE STUDIO (Baznīcas ielā 20/22, Rīgā) sestdien, 10. septembrī plkst. 12:00  rīko interesantu, ģimeniski mīļu pasākumu tētiem un meitām.

le studio

Salona friziermeistaru vadībā tētiem būs iespēja iegūt zināšanas, kā ātri un interesanti izveidot savām mazajām princesēm stilīgus matu sakārtojumus. Protams, būs arī iespēja saņemt profesionāļu atbildes uz jautājumiem par bērnu matu kopšanu.

Līdzi jāņem tikai bērna matu suka/ķemme, ko ikdienā mēdzat lietot – par pārējo parūpēsies LE STUDIO meistari.

Pasākums domāts ne tikai jau esošajiem salona klientiem, bet visiem interesentiem.

Iepriekš jāpiesakās, zvanot vai sūtot SMS uz tel. nr. 29441723, vai jāapstiprina sava ierašanās pasākumam izveidotajā Facebook lapā: www.facebook.com/events/305590263138617/.

Dodies uz LE STUDIO – tur iemācīs, kā safrizēt meitiņu smuki, viegli un bez kreņķiem!

 

Pēc tam pastāstiet arī mums, kā veicās. Rakstiet komentārus un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz