Nekaisi naudu vējā: kosmētika, no kuras nav nekādas jēgas

kosmētiskie līdzekļi

Kosmētika ne vienmēr sniedz gaidīto efektu. Produkta apraksts un reklāmas rullīši, kas aicina – nopērc šo, un būsi brīnišķīgāka par brīnišķīgu, ir vienīgi labi pārdomāts mārketinga triks.

Tiek solīts, ja uzziedīsi tieši šo krēmu, no celulīta nepaliks ne miņas. Vai arī – tieši šo šampūnu lietojot, mati augs biezi, veseli un tevi ievēros visi vīrieši. Nevajadzētu zaudēt racionālo domāšanu – brīnumi nenotiek. Diemžēl ne visi kosmētiskie līdzekļi sniedz gaidīto efektu.

Piedāvājam nelielu pārskatu: kosmētiskie līdzekļi, kuru iegādei nevajadzētu lieki izdot naudu.

kosmētiskie līdzekļi

1. Šķeļas matu gali? Nepatīkami. Un nepatīkami arī atzīt, ka vienīgā metode, kā ar šo problēmu cīnīties, ir tos nogriezt. Tas ir sāpīgs lēmums, ja centies izaudzēt garus matus.  Tomēr  tas ir vienīgais, kas patiešām līdzēs. Ne matu serums, ne eļļas, ne kāds cits brīnumlīdzeklis nespēj likvidēt matu šķelšanos.

 

kosmētiskie līdzekļi

2. Celulīts pazudīs, ja regulāri vingrosiet un veselīgi ēdīsiet. Tā ir vienīgā metode, kas likvidēs šo problēmu. Un nekādi mistiski pretcelulīta krēmi vai maskas. Tie mīkstinās ādu, varbūt pabaros, taču neatpestīs no „apelsīna miziņas” uz ciskām.

 

kosmētiskie līdzekļi

3. Toniks sejai, kuru iesaka lietot pēc tam, kad āda nomazgāta ar citu līdzekli (vai ūdeni un ziepēm, ja seja neiebilst), reti kad ir vērtīgs produkts. Visbiežāk toniks tikai atjauno ādas pH līmeni, nevis attīra no netīrumiem.  Savukārt šo funkciju lieliski pilda mitrinošs sejas krēms. Tātad toniks ir lieka naudas izšķiešana.

 

kosmētiskie līdzekļi

4. Dušas gēls stipri sausina ādu, izjaucot tās aizsargslāni. Gēla vietā labāk lietot mitrinošas ziepes – gan lētāk, gan veselīgāk.

 

kosmētiskie līdzekļi

5.  Ar ko atšķiras krēms rokām, krēms kājām un ķermeņa krēms?  Pareizi – ne ar ko! Iegādājieties vienu patiešām kvalitatīvu krēmu, kuru var lietot visu ķermeņa daļu kopšanai.

 

kosmētikas līdzekļi

6. Ķermeņa skrubi vislabāk pagatavot pašiem, izmantojot dabiskus produktus. Piemēram, kafijas biezumus.  Medus, sāls un olīveļļa – lieliski produkti ķermeņa skrubja pagatavošanai. Nav jēgas par bargu naudu pirkt skaistā kastītē iepakotu nevajadzīgu kosmētisko līdzekli, ja var to pagatavot mājās.

 

kosmētiskie līdzekļi

7. Lūpu balzama sastāvā ir spirts. Kaut nedaudz, bet tomēr  —  tas sausina lūpas, lai rastos vēlēšanās lietot lūpu balzamu atkārtoti. Tā vietā labāk lietot medu, olīveļļu vai kokosriekstu eļļu — lūpas kļūs maigas un zīdainas. Mēģiniet atturēt sevi no kārdinājuma iegādāties nekam nevajadzīgu skaistu bundžiņu. Ja vien, protams, jums nav tik daudz naudas, ka neziniet, kur to iztērēt.

 

kosmētiskie līdzekļi

8. Šampūns pret blaugznām darbojas tikai tik ilgi, kamēr to lietojat.  Blaugznas nav vienkārši kosmētiska problēma. Tā ir saslimšana, kas ir jāārstē. Pretblaugznu šampūns tikai īslaicīgi likvidē simptomus. Ja parādās blaugznas, dodieties pie ārsta un netērējiet veltīgi naudu bezjēdzīgiem pretblaugznu šampūniem.

Izvēlieties patiešām kvalitatīvus kosmētiskos līdzekļus. Ir rūpīgi jāapsver, vai vērts tērēt naudu kosmētikai, kuru reklamē visi televīzijas kanāli.  Atcerēsimies, ka ikviens pārdevējs liela savu preci! Un bieži vien pārspīlē tā labās īpašības.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz