Nekādas diētas! Sieviete apzvēr, ka notievējusi par pieciem izmēriem tikai ar domu spēku

diētas

Trīsdesmit astoņus gadus vecā amerikāniete Hīzere Džonsa (Heather Jones) apgalvo, ka izgudrojusi unikālu metodi, kā atbrīvoties no liekā svara. Sieviete apzvēr, ka gada laikā viņai ir izdevies notievēt par pieciem izmēriem. Un viņa neesot ievērojusi nekādas diētas, par sporta nodarbībām pat nerunājot.

Džonsa pielietojusi tikai un vienīgi savu domu spēku! Deviņu mēnešu liekā svara nomešanas programma, kā apgalvo Hīzere, ir pavisam vienkārša un piemērota ikvienam.

diētas

„Nešaubos, ka ciniķiem par to ir skeptisks viedoklis, bet es patiešām to paveicu tikai un vienīgi pateicoties savu domu spēkam”, — dievojas Hīzere.

Viņa netur sveci zem pūra un labprāt atklāj savas brīnumainās notievēšanas metodes noslēpumus: „Es gluži vienkārši iztēlojos sevi slaidu. Viss, kas nepieciešams — noskaņot savas domas gribētā mērķa sasniegšanai. Cilvēka domām ir tik liels spēks, ka ar šo metodi patiešām var panākt šādus brīnišķīgus rezultātus. Es jūtos burvīgi savā jaunajā ķermenī.”

diētas

Hīzere pieņēma lēmumu atbrīvoties no liekā svara, kad aizgāja bojā viņas mīļotais vīrietis Kristians Dokers (Kriston Docker). Neilgi pirms vīrieša nāves, pāris izšķīrās. Kas Kristians nomira, Hīzere ieslīga dziļā depresijā: „Es nekāpu ārā no gultas divpadsmit mēnešus. Kristiana nāve man bija milzīgs zaudējums”. Taču tad sieviete nolēma, ka nedrīkst tā laist postā savu dzīvi, un ar bēdām ir jātiek galā. Amerikāniete apgalvo, ka tieši tobrīd atklājusi „emocionālās brīvības metodi”. Tās darbības princips ir vienkāršs: jāatbrīvojas no visa negatīvā, kas rada emocionālu spriedzi un diskomfortu.

diētas

Tad Hīzere nolēma ar šo metodi notievēt. Dažus mēnešus vēlāk Džonsa jau bija kļuvusi slaidāka par vairākiem apģērba izmēriem. Šobrīd Hīzere atzīstas: „Es jūtos laimīga, jo spēju mainīt savas attiecības ar ēdienu. Tagad es ēdu, dzeru un pat domāju citādāk, jo mainīju savas domas un attieksmi pret dzīvi”.

Var ticēt, var neticēt, bet rezultāts ir iespaidīgs. Katrā ziņā, kā papildu līdzeklis tievēšanā domu spēks noteikti noder.

Un kāds ir jūsu viedoklis par šo notievēšanas metodi? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Mogaznews En

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz