Nāras Polijas upē?

nāra

Polijas plašsaziņu līdzekļos publicēts sensacionāls video: pieci baltos aizsargtērpos ģērbti cilvēki izzvejo no Vislas upes radījumu cilvēka augumā, un ir labi saskatāma nārām raksturīgā aste.

Vērojot video, patiešām šķiet, ka no upes tiek izvilkta un uz nestuvēm uzlikta nāra. Būtnes ķermeņa augšdaļa ir ievīstīta, taču aprises ir ļoti līdzīgas cilvēka figūrai.

Videorullītis vietnē YouTube.com parādījās 24.septembrī, un visi, kuri to noskatījušies, uzdod sev un sabiedrībai jautājumu: „Vai tā patiešām ir nāra?”. Viedokļi ir dažādi – vieni apgalvo, ka tas ir kārtējais  pierādījums tam, ka nāras nav tikai pasaku stāstnieku fantāzijas auglis, citi izsaka minējumu, ka, iespējams, Vislas krastos tika uzņemta kāda filma.

 

Tostarp Varšavas mērijas amatpersonas žurnālistiem pastāstījušas, ka no Vislas patiešām ir izvilktas pat vairākas nāras, kuras nogādātas laboratorijā izpētei. Kā plašsaziņas līdzekļiem atklājis pilsētas mēra vietnieks, glābēju komanda no upes izzvejojusi pasaku būtnes, kuras naktī bija iekļuvušas lielpilsētas kanalizācijas sistēmā un pašas nespējušas no tās izkļūt. Amatpersona apgalvoja, ka nāras ir sveikas un veselas. Turklāt tām tikšot piešķirts pilsētas goda pilsoņu statuss, jo Varšavas simbols, kā zināms, ir nāra.

Tomēr tas viss ir tikai joks: patiesībā baltajos aizsargtērpos ģērbtie glābēji no upes izvilka par nāru pārģērbtu aktieri. Video uzņemts kā joks demonstrēšanai Jauno varšaviešu festivāla ietvaros, kuru organizē vairāki pilsētas muzeji un kultūras centri, raksta izdevums Sfora.

 

Avots: Sfora

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz