Monika Beluči (51) ar savu izskatu šokē Chanel modes skates publiku

Šarmantā kinodīva Monika Beluči (51) lika publikai pārsteigumā noelsties, kad ierodās Parīzes Chanel modes skatē tērpusies cieši piegulošos melnos legingos, un zābakos uz ļoti augsta papēža.

Aktrise izskatījās satriecoši, turklāt šajā tērpā visiem bija labi saskatāms nenoliedzams fakts – Monikas Beluči figūra vēl joprojām ir nevainojama.

Filmzvaigzne pozēja fotogrāfiem un smaidīja Chanel modes skates apmeklētājiem, un ne viena vien klātesošā dāma, visticamāk, zaļā skaudībā sažņaudza dūres. Slavenā aktrise arī šodien izskatās tikpat labi kā savas karjeras sākumā.

Taisnības labad tomēr ir jāpiebilst, ka līdz šim Monika Beluči izvēlējās vairāk klasiska stila tērpus. Taču, nenoliedzami, arī šādā ekstravagantā apģērbā kinozvaigzne izskatās apburoši.

Apsveicami, jo ne katra 51 gadu veca sieviete uzdrīkstēsies tērpties legingos, kas ierasti tiek uzskatīts kā jauniešu apģērbs. Turpretī itāliešu aktrise nekautrējas parādīties publikai piegulošā tērpā, jo ļoti labi apzinās, ka viņas figūra ir nevainojama.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Daily Mail

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz