Milzīgu vīrieti izmet no restorāna pēc tam, kad viņš apēdis 30 kg ēdiena

izmet no restorāna

Miesās milzīgu vīrieti izmet no bufetes tipa restorāna pēc tam, kad viņš septiņās stundās apēd vairāk nekā 30 kg ēdiena.

51 gadu vecais Fleminga kungs savā brīvdienā nolēma ieturēties kādā no Amerikā populārās ēdināšanas ķēdes Golden Corral restorāniem, kas darbojas pēc shēmas „samaksā noteiktu summu un ēd cik vēlies” jeb, kā to mēdzam dēvēt – pēc „zviedru galda” principa.

Izrādās, reklamētais princips ir meli, jo Flemingu vārda tiešā nozīmē izmet no restorāna pēc tam, kad viņš tur septiņās stundās bija notiesājis apmēram 30 kilogramus ēdiena, vēsta Worldnewsdailyreport.

Apkaunotais un vēl joprojām izbadējies vīrietis ir saniknots. „Jūtos aizvainots līdz sirds dziļumiem, — žurnālistiem neslēpis miesās ļoti brangais cietušais. — Mana alga nav liela un es reti apmeklēju restorānus, bet ja reiz esmu atnācis, tad par samaksāto summu cenšos apēst maksimāli daudz. Un šis restorāna apmeklējums bija ļaunākais manā mūžā! Mani ne tikai rupjā veidā izmeta uz ielas, kad es vēl biju izbadējies, uz mani vēl arī lūkojās kā uz kādu pretīgu radījumu, kuram tur nav vietas! Tāda attieksme ir nepieņemama un es pieprasu kompensāciju!”

Un Fleminga kungam joki nav prātā: viņš restorānu tīklu Golden Corral ir iesūdzējis tiesā par saistību nepildīšanu un rupju attieksmi un vēlas kompensācijā saņemt 2 miljoni dolāru. Pirmā tiesas sēde notiks jau martā. Bail pat domāt, cik daudz Fleminga kungs apēdīs, ja saņems prasīto kompensāciju.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots:  World News Daily Report’s

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

2 Komentāri on "Milzīgu vīrieti izmet no restorāna pēc tam, kad viņš apēdis 30 kg ēdiena"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Vērotājs.
Vērotājs.

Kā viņu iespējams izmest………..?

Edgars
Edgars

tādu lopu lai nemokās no mūžīgā bada.

wpDiscuz