Miljardiera dēls nožņaudz savu māti

miljardiera dēls

Miljardiera dēls — Krievijas veikalu tīkla „Vecais Hotabičs” (Старик Хоттабыч) dibinātāja un OBI akcionāra Igora Sosina atvase, Kazaņas viesnīcas „Korston” (Корстон) numurā nožņaudzis savu māti.

Kā vēsta Krievijas plašsaziņas līdzekļi, 10.decembrī viesnīcas iemītnieki, izdzirdot palīgā saucienus un krītošu mēbeļu troksni vienā no numuriem, izsauca policiju. Likumsargi, ieradušies notikuma vietā, gaitenī sastapa jaunu vīrieti, kura uzvedība bija neadekvāta. Viņa numura durvis bija atvērtas, un policijas darbinieki tur uzgāja ar lādētāja vadu nožņaugtu sievieti.

Tika konstatēts, ka nogalinātā 44 gadus vecā sieviete ir uzņēmēja Igora Sosina bijusī sieva, bet jaunais vīrietis — viņa 19 gadus vecais dēls Jegors. Vīrietis policijas darbiniekiem paskaidrojis, ka Kazaņā ieradies kopā ar māti, lai vienā no Tatārijas medicīnas centriem izietu reabilitācijas kursu. Pēc viņa teiktā, viņš nav apjēdzis, ko dara. It kā māte viņam iedevusi kaut kādas tabletes, un vīrietim sākušās halucinācijas.

miljardiera dēls

Kas tās par tabletēm un vai patiešām miljardiera dēls Jegors Sosins bija afekta stāvoklī, būs jānoskaidro izmeklēšanā. Uz sievietes ķermeņa fiksēti neskaitāmi zilumi un nobrāzumi – pirms nāves viņa tikusi sista. Ir ierosināta krimināllieta.

Jegora Sosina draugs izdevumam Super.ru atzinies, ka nespēj noticēt tam, kas noticis, tomēr neslēpis – ievērojis, ka miljardiera dēls savu agresiju nav spējis kontrolēt.

„Jegoram bija problēmas, taču es nedomāju, ka viss beigsies šādi. Viņam bija nelielas atkāpes no normas, pēc manām domām. Viņš dažreiz nekontrolēja savu agresiju, kad bija dusmīgs. Ja mēs sākām spēlēt „sunīšus” vai cīkstējāmies, dažreiz nespēja apstāties, viņš bija pārņemts. Bet vispār viņš vienmēr bija atsaucīgs un labs puisis. Jāteic gan, daudz draugu viņam nebija. Kad mēs iepazināmies, man bija 15, bet viņam 18, kas ir diezgan liela gadu starpība. [..] Sevišķi labas attiecības Jegoram bija ar mammu. Mēs mācījāmies Amerikā, un viņš brīvdienās devās uz Ņujorku pie mammas”, — stāsta slepkavas draugs.

2014.gadā veikalu tīkls „Vecais Hotabičs” (Старик Хоттабыч) tika slēgts. Tostarp mājas preču veikalu tīkla dibinātājs Igors Sosins ir arī modes preču lielveikalu tīkla Modis (vairāk nekā 50 veikalu), kā arī SIA „Uzmeistaro pats” (Сделай своими руками) — kopuzņēmuma ar vācu OBI, kas Krievijā atvērusi tāda paša nosaukuma celtniecības preču hipermārketus, līdzīpašnieks.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: Super.ru

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz