Mihaels Šūmahers sver vairs tikai 45 kilogramus

Mihaels Šūmahers

Leģendārais Formula-1 pilots Mihaels Šūmahers vēl aizvien cīnās par dzīvošanu – viņa veselības stāvoklis joprojām ir smags.

Bijušais autosportists nespēj runāt un dienas vada pusnemaņā. Kā vēsta izdevums Corriere della Sera, atsaucieties uz Daily Express, F-1 septiņkārtējā pasaules čempiona svars vairs ir tikai 45 kilogrami.

Kā žurnālistiem pastāstīja ārsts, kura aprūpē Mihaels Šūmahers bija Grenoblē, lai notiktu pašas minimālākās leģendārā autosportista veselības stāvokļa izmaiņas, kas vērstas uz atlabšanu, būtu nepieciešami vismaz trīs gadi.

Kā zināms, aizpērnā gada 29. decembrī Mihaels Šūmhers guva smagu galvas smadzeņu traumu, vizinoties ar slēpēm kalnu kūrortā Francijas Alpos. No tūlītējas nāves Šūmaheru pasargāja ķivere, un piesteigušies slēpošanas trases darbinieki viņu nekavējoties nogādāja klīnikā, kur tika veiktas neiroķirurģiskas operācijas, pēc kurām autosportists tika ievadīts mākslīgajā komā.

Vēlāk Mihaels Šūmahers no slimnīcas tika pārvests uz villu Šveicē, kur turpināja atlabšanu mediķu komandas uzraudzībā.

Šobrīd tiek vēstīts, ka septiņkārtējais pasaules čempions jau var ne tikai gulēt gultā, bet spēj arī nosēdēt krēslā pie loga, kur pavada laiku starp procedūrām. Tāpat arī tiek ziņots, ka Šūmahers sāk pazīt tuviniekus, bet ir zaudējis spēju runāt sejas muskuļu atrofēšanās dēļ.

 

Mihaela Šūmahera kritiena apstākļu hronoloģiju varat izlasīt, klikšķinot ŠEIT.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz