Merilinu Monro nogalināju es, pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents?

marilyn-monroe-4

Norfolka. Virdžīnija, ASV. 78 gadus vecais bijušais CIP aģents Normans Hodžess (Normand Hodges), gulēdams uz nāves cisām klīnikā  “Sentara General Hospital” paziņojis, ka tieši viņš laika posmā no 1959.līdz 1972.gadam veicis 37 pasūtījuma slepkavības, tajā skaitā nogalinājis arī Merilinu Monro, vēsta izdevums World News Daily Report.

marilyn

Hodžess pavēstījis, ka 41 gadu strādājot CIP operatīvā darbinieka amatā, viņa pakalpojumus izmantojusi ne tikai CIP, bet arī citi specdienesti, lai „novāktu” personas, kuras, kā viņam paskaidrots, „apdraudējušas valsts drošību”. Hodžess bijis ne tikai snaiperis un austrumu cīņu meistars, bet arī apmācīts pielietot indes un sprāgstvielas.

Hodžess atklājis, ka līdz pat šim brīdim atceroties ikvienas viņa nogalinātās personas slepkavību visos sīkumos. Viņa darbība notikusi tikai Amerikas Savienotajās Valstīs, un visas pavēles viņš saņēmis no sava tiešā komandiera Džimija Heivorda (Major James “Jimmy” Hayworth). Hodžess apgalvo, ka bijis slepkavu grupas sastāvā, kurā bez viņa bijuši vēl četri killeri.

Slepkavu grupas upuri galvenokārt bijuši opozicionāri, politiskie aktīvisti, žurnālisti un arodbiedrību līderi, taču, kā apgalvo Hodžess, viņš nogalinājis arī vairākus zinātniekus un māksliniekus, kuru paustās idejas, kā viņam ticis apgalvots, apdraudējušas ASV drošību.

merilina2

Mirstošais Hodžess pastāstījis, ka Merilinas Monro slepkavība bijusi unikāla kaut vai tikai tāpēc, ka aktrise bijusi vienīgā sieviete, kuru viņš nogalinājis. Taču tūlīt pat piebildis, ka arī šobrīd nenožēlojot to, ka nogalinājis viņu, jo ticot, ka Merilina Monro bija drauds valsts drošībai, būdama mīļākā ne tikai prezidentam Kenedijam, bet arī Kubas līderim Fidelam Kastro.

merilina6

„Mans komandieris Džimijs Heivords teica, ka viņai ir jāmirst, un tam jāizskatās kā pašnāvībai vai pārdozēšanai. Es vēl līdz tam nekad nebiju nogalinājis sievietes, bet man bija jāizpilda pavēle…  Es to izdarīju Amerikas labā! Monro varēja atklāt komunistiem stratēģiski svarīgu informāciju, un mēs to nedrīkstējām pieļaut. Viņai bija jāmirst! Es vienkārši izdarīju to, kas man bija jādara”.

merilina1

merilina3

Kā zināms, Merilina Monro tika nogalināta 1962. gada 5. augusta pusnaktī. Hodžess pastāstījis, ka ielavījies aktrises istabā brīdī, kad viņa gulējusi un iešļircinājis milzīgu dozu hloralhidrāta un nembutāla maisījuma – abi ir miega preparāti. Tiesu ekspertīze secināja, ka Merilina Monro mirusi no medikamentu pārdozēšanas.

merilina5

Kad šī vēsts par Merilinas Monro slepkavībā it kā atzinušos noziedznieku vēja spārniem bija aplidojusi internetu, noskaidrojās, ka noziedznieka „pirmsnāves fotogrāfijā”, ar ko ziņas pirmavots – vietne World News Daily Report ilustrējusi rakstu, patiesībā attēlots pavisam cits cilvēks – 65 gadus vecais amerikāņu noziedznieks Maikls Tirrels, kuram piespriests cietumsods par narkotiku tirdzniecību. Šī fotogrāfija britu laikrakstā Guardian bijusi publicēta vēl 2013. gadā. Tostarp nekādu citu pierādījumu, izņemot šo fotogrāfiju, it kā bijušā CIP aģenta sensacionālajam paziņojumam nav.

Visticamāk, Merilinas Monro nāves apstākļi joprojām paliks noslēpumu plīvurā tīti.

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

3 Komentāri on "Merilinu Monro nogalināju es, pirms nāves atzinies bijušais CIP aģents?"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Komunists
Komunists

Vai visiem CIA aģentiem mirstot uzliek roku dzelžus, kā tas redzams attēlā?

he he
he he

vēsts par Merilinas Monro slepkavībā it kā atzinušos noziedznieku vēja spārniem bija aplidojusi internetu
.
Sīkumi izšķir ja ne visu, tad daudz ko. Izskatās ka šī lapele ir IP krātuve. Jautajums vēl paliek, kā labā.
Veiksmi darbā, klauni.

Lasītājs
Lasītājs

World News Daily Report ir viens no tiem ASV “laikrakstiem,” kuri citreiz vēsta par bērnu, kas piedzimis ar teļa galvu, citplanētiešiem, kas laupa amerikāņus, u.tml. To uzskatīt par nopietnu ziņu avotu nudien ir zem Puaro.lv goda.

wpDiscuz