Melnā piektdiena: kas jādara, lai novērstu nelaimi

melna-piektdiena-ka-sevipasargat-no-nelaimem

Melnā piektdiena jeb 13.datums, kas iekritis piektdienā, ļaužu apziņā iekapsulējies kā diena, kad jāsargās no melniem kaķiem, visa veida neveiksmēm un nelaimēm. Māņi vai nē, bet daudzi šajā dienā izvēlas labāk nespert kāju laukā no mājas.

 

Ar ko nogrēkojusies Melnā piektdiena

Piektdiena, 13.datums, jeb Melnā piektdiena — iespējams, ir pats izplatītākais biedēklis no visiem māņiem, kam tic cilvēki. Izsenis daudzi ļaudis izvēlas šajā dienā labāk gulēt zem segas savā gultā un pat neatvērt aizkarus, lai nedod dievs, pa logu neielido kāds nejauši garāmlidojošs objekts.  Numeroloģijā pieņem, ka, neņemot vērā māņticību, velna ducim piemīt noteikta sakrāla nozīme. Un patiešām, numerologi par šo dienu stāsta daudz sliktu lietu. Melno piektdienu saista ar raganu sabatu, neveiksmēm, kas uzglūn no katra stūra un visādām citādām nelabām lietām, kādas vien var iedomāties. Vai ticēt tam vai ne, tas ir jāizlemj katram pašam.

Reliģiski cilvēki tic, ka šajā dienā no Paradīzes izdzina Ādamu un Ievu un arī Kains nogalināja Ābelu piektdienā, 13.datumā. Ir arī kāds pavisam oficiāli fiksēts vēsturisks fakts par nelaimīgo Melno piektdienu: 1307. gadā tika izdota pavēle par tolaik ārkārtīgi ietekmīgā Tamplieru ordeņa brāļu arestu. Rezultātā daudzi no viņiem tika apsūdzēti pašos smagākajos noziegumos, ķecerībā un notiesāti uz nāvi.

 

Kāpēc piektdienā, 13.datumā neveicas

Ja uzskatāt sevi par māņticīgu, jums patiešām Melnā piektdiena var sagādāt nepatikšanas. Kā zināms, to, kas ar mums notiek, ļoti lielā mērā ietekmē tas, ko domājam. Varbūt tomēr nevajadzētu baidīties no tādām banālām „nelaimi vēstošām” lietām kā melns kaķis. Taču ir arī vairākas lietas, kas Melnajā piektdienā darbojas spēcīgāk, nekā citkārt un patiešām var atnest neveiksmi.

 

Kas jādara, lai Melnā piektdiena neatnestu neveiksmi

  • Izvairieties lietot vārdus „cūka” un „velns”, nekādā gadījumā neizrunājiet tos skaļi;
  • Ieteicams neskatīties atpakaļ, dodoties mājup no darba;
  • Neuzsāciet šajā dienā nekā jauna, Melnajā piektdienā uzsākts bizness nenesīs cerēto peļņu;
  • Sievietēm šajā dienā nevajadzētu krāsot matus rudā tonī. Šo krāsu mēdz saistīt ar raganām.
  • Netērpieties brūnas vai rūsas krāsas drānās;
  • Ja Melnā piektdiena ir lietaina, pārnākot mājās, neatveriet lietussargu, zem kura slēpāties no lietus uz ielas;
  • Nav ieteicams arī pirms došanās uz dusu ilgi lūkoties spogulī;
  • Nav ieteicams šajā dienā apgriezt matus un nagus;
  • Nestāviet zem kāpnēm un trotuāra plākšņu salaiduma vietās.

Bez šaubām, ticēt vai neticēt šim visam, ir katra paša ziņā. Taču tie, kam Melnā piektdiena ir baiss bubulis, var būt mierīgi. Nav tik traki, kā domājat. Cilvēka spēkos ir padarīt šo dienu par “normālu”.

Kā rāda Astrologi.lv dienas astroluksofors, vissarežģītākās Melnajā piektdienā ir rīta un vakara stundas. “Pieredze gan rāda, ka tieši sarežģītākajā laikā jeb stresa brīdī cilvēki mobilizējas un nepieļauj tik daudz muļķību kā laikā, kad planētas palaiž grožus vaļīgāk. Tad rodas neuzmanības un muļķības kļūmes. Tieši tā var gadīties arī 13. maija dienas vidū jeb atelpas brīdī starp vairākām planetārās spriedzes saitēm,” paredz astrologs Kristaps Baņķis.

Pastiprināšoties arī ierasti piektdienīgas “kaites” – sastrēgumi, satiksmes negadījumi, kavēkļi. Kā rāda Astrologi.lv pētījums, piektdienu jau tā augsto rādījumu vismaz par 25% pastiprinot spriedzes planētu ietekme.

Vislielāko spriedzi piektdien rada augošā Mēness fāžu maiņa, kas sakritusi ar piektdienu un precīzi kulminēs pl. 20:02. Kā jau daudzi ievērojuši, šis laiks parasti ietekmē veselību, noskaņojumu, attiecības un īpaši pakutina nervus maziem bērniem, dzīvniekiem un izteiktas sievišķās enerģijas nesējiem. Uzmanīgākiem jābūt arī mākslas pasaules cilvēkiem un sportistiem. Savu artavu dos arī Mēness atrašanās spozmes un ego dramatizējuma kārajā Lauvas zīmē, paspilgtinot dzīves krāsas un uzjundot emocijas.

“Tādēļ viens no svarīgākajiem dienas uzdevumiem ir lieki nesagruzīties, iedot sev brīvāku laiku, iekārtot atslodzi, iekšēji savākties un neļauties sajūtām, iekārēm un baudām pār mēru! Šajā dienā labāk uz nevienu nepaļauties, neko negaidīt. Uz savu emociju kontrolēšanu esmu vērsis uzmanību arī citās melnajās piektdienās un tas ir vietā arī šoreiz,” uzsver Kristaps Baņķis.

Astrologi.lv cikliskais Mēness kalendārs vēsta: “Patiesības diena, saistīta ar pateicību un uzticību. Nekādu avantūru. Jāsamierinās ar citiem, jāaizdod nauda, laiks labdarībai. Svarīgas lietas jāatliek uz rītdienu. Šodien ir atslābums, tāpēc rīcībā var tikt pieļautas nopietnas kļūdas. Nedrīkst melot, dusmoties. Rūgti atmaksāsies pļāpīgums, nespēja turēt mēli aiz zobiem, nepatiesi solījumi.”

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avoti: astrologi.lvkorysno.pro

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz