Melānija Grifita (58) nekautrējas fotografēties bikini

Melānija Grifita

Holivudas aktrise Melānija Grifita (Melanie Griffith), kas decembrī pārdzīvoja šķiršanos no vīra Antonio Banderasa, šķiet, ir pilnībā atguvusies no ģimenes drāmas. Šobrīd zvaigzne lieliski pavada laiku kopā ar draugiem.

Grifita daudzkārt ir saņēmusi kritiskas piezīmes par savu izskatu. „Vairums ļaužu apgalvo, ka es izskatoties briesmīgi. Es nezinu, vai tas patiešām tā ir. Daudz sportoju, man ir personīgais treneris, kurš četras reizes nedēļā vada manus treniņus un es apmeklēju karsto jogu”, — aktrise stāsta izdevumam East News.

Melānija Grifita

Un acīmredzot Melānija Grifita patiešām ir manījusi attieksmi pret savu izskatu un sākusi lepoties ar figūru, kā var spriest no sociālajos tīklos publicētajām fotogrāfijām: „Nekādu filtru. Man ir 58. Un es seriālā „Hawaii Five-0” spēlēju Skota Kāna māti. Nu, un tagad – lūdzu! Variet teikt vēl vairāk riebeklību!”— šādu komentāru viņa ierakstījusi zem vienas no fotogrāfijām.

 

Melānija Grifita

Daudzi uzskatīja, ka ar aktrise pavisam sačākstēs pēc šķiršanās no vīra – Holivudas mačo Banderasa, taču Melānija saņēmās un spēra soli jaunā dzīves etapā.

„Šķiršanās – tā nav nekāda traģēdija. Dzīvot nelaimīgā laulībā un rādīt bērniem viltus piemēru, kas ir mīlestība — lūk, kas patiešām ir traģēdija. No šķiršanās neviens vēl nav nomiris”, — Melānija Grifita raksta savā mikroblogā.

 

Izsakiet viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz