Meksikāņu vingrotājas ķermeņa formas raisa ķengas tīmeklī

vingrotājas Rio

Pēc meksikāņu vingrotājas Aleksas Moreno (22) uzstāšanās Rio olimpiādē tīmeklī parādījās neskaitāmi ķengājoši komentāri, kas nopēla olimpieti viņas sportistei netipiskā izskata dēļ.

Moreno viņas, teiksim tā – nekārnās figūras dēļ Moreno tika aplamāta par resno cūku un vēl sazin par ko.

Piedāvājam jums vēlreiz noskatīties Moreno sniegumu Rio olimpiādē. Novērtējiet paši, vai tiešām tīmekļa ķengu vētrai bija pamatots iemesls:

Par laimi, komentētāju vidū ir arī tādi, kuri apsauc sprēgātājus, ieteicot pievērst uzmanību meksikāņu vingrotājas sniegumam, nevis kilogramiem. Šobrīd pozitīvi noskaņoto, par laimi, ir vairāk.

„Meksikāņu vingrotājas sniegums ir vienreizējs un vēsturisks. Aleksa Moreno, jūs esat lieliska!”, raksta komentētāji sportistes atbalstam. „Domāju, ka cilvēki, kuri metas ķengāt Aleksu Moreno, paši nespēj pat aizsniegties līdz savu kāju pirkstiem”, „Paldies, ka dodat meksikāņu meitenēm cerību par nākotni! Jūs esat super!”, — raksta Moreno atbalstītāji.

Un kāds ir jūsu viedoklis? Vai sportistes ķermeņa formas ir traucēklis viņas sniegumam?

 

Rakstiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

2 Komentāri on "Meksikāņu vingrotājas ķermeņa formas raisa ķengas tīmeklī"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
bingo
bingo

Ķengājas tie, kuriem patīk kārnas, mazu puisīšu pakaļas, tobiš, xxx

Kārlis
Kārlis

Skaista sievišķīga figūra vingrotājai, lai tak ķengājas tie neveiksminieki un citi dzīves apdalītie pabērni, kuri paši nespēj pacelt pakaļu no datora, kur nu vēl izpildīt salto!

wpDiscuz