Māte atļāva viņai doties uz naktsklubu. No rīta meita nevarēja ne paiet, ne parunāt

Amy Thompson

Emija Tompsone (Amy Thomson) ir sešpadsmit gadus jauna pusaudze un dzīvo Īrijā. Emija ir ļoti skaista meitene un viņai ir liela piekrišana klasesbiedru vidū. Pusaudze nekad nav lietojusi narkotikas, taču kāda ballīte kardināli mainīja viņas dzīvi.

Nekā ļauna nenojauzdamas, četras draudzenes nolēma nedēļas nogalē doties uz naktsklubu padejot. Viss bija lieliski līdz brīdim, kad pie viņām pienāca puisis un, izvilcis no kabatas maisiņu ar kaut kādu pulverīti caurspīdīgās kapsulās, aicināja: „Pamēģiniet, meitenes! Tas ir vienkārši ekstazī, būs forši! Neuztraucieties, visi to lieto!”

Emija un trīs viņas draudzenes izdarīja tieši tā, kā viņām ieteica noslēpumainais svešinieks. Minūti vēlāk viņas zaudēja samaņu. Tika izsaukta ātrā palīdzība.

Emijas draudzenēm paveicās — viņas drīz vien pamodās sveikas un veselas. Bet mūsu stāsta varone, ballīšu dvēsele un vienkārši skaista meitene, ieslīga dziļā komā. Mediķi pavēstīja, ka ir stipri cietušas viņas smadzenes. Emijas māte nenojauta, kādā stāvoklī būs meita, kad pamodīsies.

Amy Thompson

Kad meitene atvēra acis, no iepriekšējās Emijas nebija ne miņas: viņa tikpat kā nespēja izdvest nevienu skaņu, katra zilbe pār viņas lūpām vēlās ar milzīgu piepūli. Taču pats briesmīgākais ir tas, ka visa turpmākā dzīve meitenei būs jāpavada ratiņkrēslā. Liktenīgā kapsula uz visiem laikiem atņēma Emijai spēju staigāt.

Policija arestēja divus vīriešus un sievieti. Iespējams, tie bija viņi, kuri uzcienāja Emiju ar narkotikām tajā liktenīgajā naktī, kas mainīja meitenes dzīvi uz visiem laikiem.

Amy Thompson

Taču meitenes mātei un māsai tas vairs nešķiet svarīgs. Tuvinieki ir zaudējuši savu smaidošo un līksmo Emiju uz visiem laikiem. Tikai viena tablete, un Emijas dzīvei ir pārvilkta trekna svītra: viņas smiekliem, viņas smaidam, viņas mīlestībai un viņas nākotnei.

Emijas māsa uzņēma šo video un ievietoja YouTube, lai par  traģisko notikumu uzzinātu ikviens pusaudzis, kuram kaut reizi ir iešāvusies prātā doma, ka varētu pamēģināt ekstazī.

Dalies ar šo rakstu un video, lai traģisko stāstu uzzina pēc iespējas vairāk jauniešu, jo ne jau tikai svešās un tālās zemēs narkotikas iznīcina dzīves un dzīvības – tas pats notiek arī pie mums, Latvijā: kaimiņu pilsētā, kaimiņu naktsklubā, kaimiņu ballītē.

 

Izsakiet savu viedokli – rakstiet komentārus un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: The Guardian

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

19 Komentāri on "Māte atļāva viņai doties uz naktsklubu. No rīta meita nevarēja ne paiet, ne parunāt"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
m!
m!

Man liekās visi dragdīleri ir ieintresēti lai šādi cilvēki neko nevienam nedotu… takā raksts ir pasaka un ekstasy ēd lūzeri un nariki

raivis........
raivis........

taj nai rap

Es
Es

Legalizee, Nodokljus ievaac un kontrolee kvalitaati. No alkohola cik mirst gadaa? Viss, lieta izbeigta.

wpDiscuz