Maģiskais skaitlis „27”: piepilda vēlēšanās un vairo labklājību

maģiskias skaitlis

Maģiskais skaitlis „27” spēj darīt brīnumus! Tam, iespējams, ir grūti noticēt, bet tas palīdz īstenot jebkuru vēlēšanos.

Veiciet šo vienkāršo rituālu, un piepildīsies tas, pēc kā jūs visvairāk ilgojaties. Makā svilpo vējš? Vēlieties, lai tas kļūst pilns.

Tātad, veikt šo rituālu var ikviens, kurš prot staigāt – kustība iekustina maģisko zobratu un Visums nāk mums palīgā padarīt par taustāmu to, par ko sapņojam.

Šo rituālu var veikt pastaigas laikā, dodoties uz veikalu vai ceļā uz darbu. Jā, pat soļojot šurpu turpu istabā. Vienkārši iedomājieties, kas jums visvairāk pietrūkst un, liekot lietā iztēli, vizualizējiet to – it kā tas jums jau būtu.

Piemēram, samilzušas finanšu problēmas un jūs vēlaties, lai pietiktu naudas, ar ko samaksāt rēķinus, kā arī pārējiem tēriņiem? Iztēlojieties, ka darbā esat paaugstināts amatā, saņemat lielāku algu un jūsu makā čaukst banknotes. Svarīgi, lai „bilde” jūsu iztēlē būtu izteiksmīga un jūs pārņemtu pozitīvas emocijas. Jums ir jāsajūt, ka visas finanšu ķibeles jau ir pagātnē un vairs ne par ko nav jāuztraucas. Iztēlojāties? Un tagad, neizlaižot šo ainiņu no prāta, speriet soļus un domās skaitiet: „Viens, divi, trīs…”, un tā līdz 27.

Paturiet „bildi” prātā līdz pat pēdējam solim. Jūs taču soļojiet pretī savam mērķim! Kad esat spēris 27.soli, pārliecinošā balsī skaļi pasakiet sev, ka jums jau ir tas, ko vēlaties. Piemēram, „Es esmu bagāts, mani ienākumi nemitīgi palielinās”. Un noticiet tam.

Šo maģisko rituālu ir jāatkārto 27 dienas pēc kārtas. Un neuztraucieties, ja 28.dienā jūsu sapnis nav piepildījies. Viss notiks! Un jau ļoti drīz!

Varat ticēt, varat skeptiski pasmīnēt ūsās, tomēr ir vērts pamēģināt, vai ne?

Pastāstiet, vai līdzēja, rakstot komentārus un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: in5D

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz