Madonna puskaila šokē MET Galā 2016 publiku

Madonna

57 gadus vecā popkaraliene Madonna Metropoles mākslas muzeja rīkotajās galā vakariņās un tērpu izstādē (MET Gala 2016) Ņujorkā savus pielūdzējus kārtējo reizi satriekusi un gluži vai likusi zaudēt runas spējas, iznākot uz sarkanā paklāja starmešu gaismā gandrīz pilnīgi caurspīdīgā tērpā.

Madonna

Madonnas un Givenchy radošā direktora Rikardo Tišī (Riccardo Tisci) tandēms gandrīz vienmēr raisa spraigas viedokļu apmaiņas vētru. Vēl nav dzisis no atmiņas radošā pārīša iepriekšējais veikums – „seksuālā toreadora” kostīms, kurā dziedātāja zibināja kailos dibena Grammy -2015 ceremonijā, bet zvaigzne atkal likusi faniem izbrīnā noelsties.

 

Madonna

Madonna uz sarkanā paklāja iznāca tērpā, kas publikas skatieniem neslēpa gandrīz nevienu dīvas ķermeņa daļu – melnā korsetē ar lieliem caurumiem uz krūtīm un dibena, kam virsū uzģērbts garš caurspīdīgu mežģīņu apmetnis. Pavecās popdīvas kājās bija apauti gari ādas zābaki uz iespaidīgi augsta papēža.

 

Madonna

Neraugoties uz to, ka 57 gadus vecās dziedātājas augums ir gana sportisks, skatītāji tomēr nevēlas samierināties ar viņas vēlmi tik klaji demonstrēt mokošo treniņu rezultātus – tīmeklis jau „karsts” no sašutušo fanu komentāriem, kas vienā balsī aicina zvaigzni izvēlēties savam vecumam atbilstošākus tērpus.

 

madonna-met-gala-2016-soke-publiku04

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Elle.com

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz